Jump to content

Maston Guma w spray'u


4d1k

Recommended Posts

Cześć, 

czy ktoś korzystał? Jakie opinie na ten temat? Czy są jakieś preparaty, w podobnej cenie, które byłyby trwalsze?

Myślę, żeby zakupić 2 puszki i nałożyć tyle warstw na ile wystarczy (zakładam, że uda się dwie, może trzy). Czy tyle wystarczy, aby wytrzymało  kilka lat?

Link do preparatu:

https://allegro.pl/oferta/guma-w-spray-odwracalna-zmiana-koloru-felg-auta-7894241554

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć,
W tamtym roku nałożyłem 2 puszki czarnego matowego mastona na 16 calowe felgi i jeżdzone jest tylko latem. Na większe felgi dałbym 3 puszki. Jest trwałe, trzyma się okej, spokojnie myłem na bezdotyku, uważaj na paliwo i brake cleaner bo rozpuszczają bardzo szybciutko 😀 . Zamaluj tylko ranty felgi porządnie i będzie git, bo jak masz naderwany rant i strzelisz w to z lancy myjki, to się fajnie będzie odklejało. Mój czarny mi z czasem zmatowiał (zszarzał) albo nie potrafiłem go domyć, więc dałbym po myciu jakiś SSW na nie. W tym roku zamalowałem go Plastidip Pearl Adamantium i schrzaniłem straszliwie robotę i wyglądają słabo ale jeżdżę a na górę daje ADBL SSW co poprawia trochę wygląd po myciu.

Protip na malowanie: Te gumy strasznie płyną podczas malowania, a malowałem wiosną przy ok 10-15 stopniach, a teraz masz conajmniej 10 więcej. Narobiłem zacieków jak cholera, pierwsza warstwa to oprósz tylko, delikatnie żeby nie było widać prawie, a kolejne już tak żeby dały kolor ale nadal delikatnie. Przerwy między warstwami dałbym nawet 15 min, żeby nie pociekło.

Nie chce mi dodać zdjęć, nie wiem czemu, dlatego tak:

Czarny matowy Maston:
https://zapodaj.net/cad7cea928312.png.html
Plastidip Adamantium:

https://zapodaj.net/292019d9b9f32.jpg.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.