Jump to content

Maszyna DA 75mm

Recommended Posts

Witam, chciałbym zakupić małą maszynę DA z talerzem 75mm w kwocie około 800zł, mam na oku 4 modele:

-Krauss s75

-Lare ld12-075 pro

-Evoxa hdp10

-Heckmann da12

Która z nich byłaby najlepsza pod kątem niezawodności, wygody i siły cięcia oraz w razie czego, jak wygląda dostęp do serwisu u poszczególnych producentów ? 

Będziesz robił to zawodowo czy z doskoku?
Jeśli to drugie weź najtańszą a za zaoszczędzone pieniądze kup pady i pasty.
Serwis nie ma znaczenia.
W 2008 roku kupowało się DAS po 7 właścicielu bez gwarancji i do dziś maszyna lata u znajomego.
Jeśli zależy Ci na serwisie to EVOXa i Lare ma bezproblemowy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

@Ari Zastosowanie tylko amatorskie, właśnie najbardziej skłaniam się ku lare albo evoxie bo z dostępnością s75 ciężko, a na temat hackmanna jest bardzo mało informacji, żadnych testów itd. Evoxa jest w fajnej cenie tylko pytanie czy nie będzie za słaba i czy nie lepiej dołożyć do Lare i mieć pewną maszynkę ? 

Ja mam akurat Heckmanna DA12.
Testować nie ma co, najwyżej ślepy SWAG weźmie w łapy i kiedyś palnie z 3 słowa.
Ja od siebie mogę polecić Heckmanna prosto ze sklepu producenta. Maszyna kosztuje praktycznie połowę ceny, ma długi kabel, gumowany grip głowy maszyny, kręci się jak szalona. Głośności nie oceniam, bo zawsze pracuję w słuchawkach z muzyką.

@Ari Dzięki za odpowiedź, w Clinic4Car Heckmann jest za 499zł, myślisz że to dobra cena ? 
W lak auto mniej ;-)

• 1 year later...
W dniu 2.07.2020 o 22:33, Ari napisał:

W lak auto mniej ;-)

Witam, odkopię temat bo chce kupić tą polerkę. kolego Ari powiedz szczerze jak się tym Heckmann da12 pracuje  ? Pracowałem parę razy na rupes  LHR 75E i było naprawdę ok ale nie była moja 🙂  Dlatego szukam coś do sporadycznego używania 2-3 razy maks w miesiącu.