Jump to content

Jaką odżywkę do skóry wybrać?


Recommended Posts

Cześć 🙂 
Mam w domu kremowe meble skórzane, oraz Volkswagenowską czarną 14-letnią skórę łączoną z alcantarą w aucie. W domu używałem co 3 miesiące zestawu do skór Gala Collezzione (zaproponowali przy zakupie mebli od nich), jest to chyba Colourlock Soft (Cleaner i Leder Protector) do mebli, tylko w zmienionym opakowaniu. Skończył mi się i potrzebuję czegoś nowego, czego mógłbym użyć i do mebli i do zadbania o tapicerkę w aucie, która nie była czyszczona co najmniej 5 lat. Płyn do umycia wybrałem Kecav Light 1l (na zapas, przekonał mnie test pH i cena). Może za słaby na pierwsze mycie w aucie, ale używanie Kecav Power na zadbanej skórze w domu to chyba bez sensu, a nie chcę się zaopatrywać w kilka specyfików. Najwyżej umyję kilka razy w aucie. Potrzebuję pomocy w wyborze odżywki, do obu skór. Jak narazie mam w głowie takie:
- Colourlock Leder Protector,
- Furniture Clinic Leather Protection,
- ADBL Lether Conditioner (spodobało mi się jak wygląda w teście @Domel ale nie wiem czy to dobry wybór do mebli).
Proszę o pomoc w wyborze. Jestem tu nowy 😄  od tygodnia czytam tematy o skórach, a niewiele jest tematów typowo o odżywkach stąd założyłem swój.


 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.