Skocz do zawartości

Detailink Alkaline vs Binder Premiium


Michał82

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś szybki test porównawczy dwóch siuwaksów do mycia felg. Obaj producenci zapewniają, że środki doskonale poradzą sobie do bieżącej pielęgnacji. Do porównania "zaprosiłem" @DETAILiNK Alkaline Wheel Cleaner i @BINDER  Premium Wheel Cleaner.  Mój test miał polegać na sprawdzeniu, który z nich lepiej poradzi sobie bezdotykowo. Tylko psik psik na felgę, trochę odczekać i spłukać. Felgi przednie na nich głównie pył z klocków TRW.

Na każdym ze zdjęć po lewej będzie felga, na której użyłem Detailink a po prawej Binder.

Stan przed:

646efd15d321ee91.jpg

 

Spryskuję felgi. Alkaline ma zdecydowanie lepszy atomizer, który lekko spienia produkt.

1dfd89b2fde5ab06.jpg

Po tym odczekałem ok 2minuty i zacząłem na myjni bezdotykowej spłukiwać całe auto od góry wodą demineralizowaną. Po spłukaniu felgi wyglądają tak:

6b264b1c227b987a.jpg

Wyglądają na dość czyste. Ale zobaczymy ile CarPro Iron X jest w stanie poprawić.

16a42f7d0ad53b4a.jpg

Coś tam się zaczerwieniło, ale myślę, że na akceptowalnym poziomie.

Tu już felgi po ostatecznym spłukaniu.

9ef7ee23be128a66.jpg

Moim zdaniem oba środki sprawdzą się doskonale podczas bieżącej pielęgnacji. W sam raz na szybki wypad na bezdotyk w celu spłukania auta. Gdyby jednak chcieć wskazać zwycięzcę to @DETAILiNK Alkaline Wheel Cleaner wygrałby to porównanie z racji lepszego atomizera i trochę niższej ceny.

Pozdrawiam 🙂

 

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.