Jump to content

Kenotek Pro Showroom Shine


Recommended Posts

Kenotek Showroom Shine to wosk w płynie. Daje sztuczny efekt z dość dużym połyskiem. Na czarnym lakierze smużył, na innych kolorach nie wiem, ponieważ nie próbowałem. O trwałości niewiele mogę powiedzieć. W czasach, kiedy go miałem, nie zwracałem uwagi na trwałość wosku. Na pewno kilka tygodni wytrzyma. Ma bardzo przyjemny, brzoskwiniowy zapach.

 

Miałem kilka produktów z gamy Kenotek, ale jednak do półki car detailingu bym ich nie zakwalifikował. Ostał mi się do tej pory szampon (Kenotek Brilliant Wash). Stanowczo odradzam, jest bardzo mocny, usuwa wosk. Wbrew temu, co jest w opisie, zostawia ciężko schodzące zacieki, a lakier jest suchy i zupełnie bez połysku. W składzie ma "niejonowe związki powierzchniowo czynne", "amfoteryczne związki powierzchniowo czynne".

 

Ale używałem te produkty z 3-4 lata temu, być może później unowocześnili formuły. Teraz widzę mają czarne butelki, moje były przezroczyste.

Link to comment
Share on other sites

Używałem ten produkt Kenotek-a , nie jest zły , na pewno nie ma takich właściwości co wypisują tzn. że np. kurz nie osiada , ale porównując do UQD Megsa , lepsze skraplanie ma Megs , jednak jest droższy.

 

Co do trwałości to na pewnomnie wytrzyma tak długo jak kolega wyżej pisze , stosowałem po każdym myciu . przyjemny zapach , na moim aucie ( czarny metalik ) nie zauważyłem problemów ze smugami.

 

Jak masz możliwość dostać go tanio to można brać , ale wydaje mi się że Spray&Goss ma lepszy połysk tylko produktu jest mniej a cena podobna .

Link to comment
Share on other sites

Formuły nie zmienili, tylko butelki. Dorzucę może swoje słowo odnośnie środka do czyszczenia tapicerki i plastików Kenotek Interior Cleaner. Dość mocny, delikatnie wysusza plastiki które z natury są matowe lub satynowe. Ma niezłe właściwości czyszczące, do foteli z weluru, można by się nawet pokusić o rozrobienie 1:2.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.