Skocz do zawartości

Kenotek Pro Showroom Shine


Stefan-16

Rekomendowane odpowiedzi

Kenotek Showroom Shine to wosk w płynie. Daje sztuczny efekt z dość dużym połyskiem. Na czarnym lakierze smużył, na innych kolorach nie wiem, ponieważ nie próbowałem. O trwałości niewiele mogę powiedzieć. W czasach, kiedy go miałem, nie zwracałem uwagi na trwałość wosku. Na pewno kilka tygodni wytrzyma. Ma bardzo przyjemny, brzoskwiniowy zapach.

 

Miałem kilka produktów z gamy Kenotek, ale jednak do półki car detailingu bym ich nie zakwalifikował. Ostał mi się do tej pory szampon (Kenotek Brilliant Wash). Stanowczo odradzam, jest bardzo mocny, usuwa wosk. Wbrew temu, co jest w opisie, zostawia ciężko schodzące zacieki, a lakier jest suchy i zupełnie bez połysku. W składzie ma "niejonowe związki powierzchniowo czynne", "amfoteryczne związki powierzchniowo czynne".

 

Ale używałem te produkty z 3-4 lata temu, być może później unowocześnili formuły. Teraz widzę mają czarne butelki, moje były przezroczyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem ten produkt Kenotek-a , nie jest zły , na pewno nie ma takich właściwości co wypisują tzn. że np. kurz nie osiada , ale porównując do UQD Megsa , lepsze skraplanie ma Megs , jednak jest droższy.

 

Co do trwałości to na pewnomnie wytrzyma tak długo jak kolega wyżej pisze , stosowałem po każdym myciu . przyjemny zapach , na moim aucie ( czarny metalik ) nie zauważyłem problemów ze smugami.

 

Jak masz możliwość dostać go tanio to można brać , ale wydaje mi się że Spray&Goss ma lepszy połysk tylko produktu jest mniej a cena podobna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuły nie zmienili, tylko butelki. Dorzucę może swoje słowo odnośnie środka do czyszczenia tapicerki i plastików Kenotek Interior Cleaner. Dość mocny, delikatnie wysusza plastiki które z natury są matowe lub satynowe. Ma niezłe właściwości czyszczące, do foteli z weluru, można by się nawet pokusić o rozrobienie 1:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.