Skocz do zawartości

LSP - jasny lakier


firmek

wosk/selant dla bialego lakieru  

81 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy, ze Macie przed soba biale auto ktorego lakier doprowadziliscie do idealnego stanu. Jaki LSP uzyli byscie by nadac najlepszy wyglad?

Wiem, ze jest to kwestia zupelnie subiektywna, ale jesli macie doswiadczenia z jasnym lakierem i jakims produktem ktory w jaki kolwiek sposob sprawil na was szczegolne wrazenie, prosze o podzielenie sie wrazeniami :)

 

Myslalem nad:

- Finish Kare 1000P - polecany do jasnych lakierow na DW, z Naszego forum

- Collinite 915, podobno daje efekt "oblania szklem"

- Meguiars #16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy dostrzeżesz okiem różnice pomiędzy tymi woskami? Tym bardziej że to biały lakier.

EX-P kropelkuje jak głupie. Nie żałuje zakupu.

Natty's świetnie mi sie nim pracuje, lecz te ulewy mi go po prostu zmyły.

Teraz zaaplikowałem #16 na połowie maski a na drugiej Natty's Blue. Aktualnie nie ma różnicy w kropelkowaniu, oraz odpychaniu wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy dostrzeżesz okiem różnice pomiędzy tymi woskami
Mimo wszystko wierze, ze przy aplikacji na cale auto jakas roznica jest zauwazalna.

Z Poorboys testowalem Natty's Red i EX-P - w roznych kombinacjach, np po PB White Diamond czy AG SRP. Moze to autosugestia ale jakas roznice w wygladzie widzialem ;)

Mam teraz polozony Natty's Red. Jak na razie trzyma sie calkiem dzielnie - uwzgledniajac aktualna aure :/ . EX-P padl bardzo szybko ale mysle ze powodem bylo to ze zaraz po aplikacji lunal deszcz.

Do tego lezy u mnie gdzies opakowanie DJ Diamond White ale jak zwykle z braku czasu jeszcze z niego nie skorzystalem :(

W kazdym razie myslalem nad kolejnym zakupem i nie ukrywam, ze mam straszna ochote na FK 1000p lub Coli 915 :)

 

[ Dodano: 31 Maj 2010, 21:09 ]

Jak na razie DJ WD i FK 1000p ida leb w leb. Mysle, ze niespodzianka jest to, ze colli 476 wygrywa z 915 :o

Inna kwestia, ze na drugim miejscu znajduje sie "inny" wosk, czyli zaden z wymienionych na liscie. Napiszcie jakie Macie propozycje woskow/selantow ktore nie sa uwzglednione w ankiecie. Najwyrazniej pominalem kilka ciekawych produktow :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.