Skocz do zawartości

Polerka pierwszy raz


jazdabokiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Planuję wykonać polerkę samochodu, o myciu detailngowym trochę poczytałem teorie jak i praktykę mam już za sobą chciałbym przejść na "wyższy" level i wypolerować lakier, 

chemię jak i potrzebne rzeczy do mycia mam, teraz pytanie do was co musiałbym kupić do wypolerowania autka, żeby się w ogóle w to zacząć bawić

na 1 pacjenta wziął bym alfe romeo 159 sportwagon w kolorze 876b jest to kolor taki "ciemny antracyt", lakier raczej z tych bardziej zniszczonych :(.

 

zamówiłem polerkę hamron DA skok 15mm(125mm)

https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/pielegnacja-samochodu/srodki-do-woskowania-i-polerowania/polerki-elektryczne/polerka-004229/

Czy nie lepszą opcją była by polerka adbl roller da skok 9mm(125mm) lub yato YT-82200 DA 15mm (150mm)?

 

teraz pytanie jakie i ile padów najlepiej kupić żeby móc od czegoś zacząć :).

myslałem nad zestawem padów nata+do tego pad z mikrofibry agresywny miękki

kolor niebieski, czarny, zółty

 

czy warto na 1 raz iść w pastę aio?

myslałem nad menzerna 3 in 1

 

ile takiej pasty bym zużył na cały samochód i ile padów bym potrzebował żeby zacząć,, która polerka by była najbardziej uniwersalna na całe auto z tych trzech wyżej wymienionych?

 

 

z góry przepraszam jeżeli bym wrzucił temat w nieodpowiedni dział, jestem tu nowy i dziękuje za odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.