Skocz do zawartości

Jaki preparat do impregnacji/pielęgnacji Bananowej eko skóry


damiano20017

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie mam problem gdyż Skóry a nie wiem czy nie EKO skóry  w moim aucie są trochę zmęczone życiem głównie przednie bo tył idealny, i tu moje pytanie bo na siedziskach juz są miejsca bez tej skóry i czy da sie jakąś farbę miejscowo nałożyć( kolor beżowy, bananowy) kolejna sprawa to chciałbym je wyczyścić i zakonserwować ale nie wydawać milionów, kolejnym problemem są te mikro pęknięcia co uniemożliwia dokładne czyszczenia szczotką, spotkał się ktoś z was z takim czymś? Jak to ładnie rozegrać? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, damiano20017 napisał:

Jak to ładnie rozegrać?

Obszycie normalna skórą. Eko skóra będzie i tak pękać i nic na to nie poradzisz. 

I nie używaj preparatów do skóry bo one do eko skor się nie nadają. APC + do zabezpieczenia jakiś dressing do plastików 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale chciałbym żeby troche była miększa przede wszystkim 😉 

Obszycie inną skórą nie wchodzi w grę, chce to zrobić tańszym kosztem a te preparaty podobno normalnie do eko skór się daje 

Aby je troche "nawilżyć" i zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mozna jeszcze uzyc do nasmarowania skórzaniej kierownicy? czym i czym ew doczyscic?

zamierzam kupic 

TENZI LEADER CLEANER 

TENZI LEADER CREAM      

do skór

czy tym też mogę przeleciec calą kierownice? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie wypowiem się na temat TENZI bo nie używałem ich preparatów ale śmiało mogę Ci polecić COLOURLOCK 
Długo pracuję na ich produktach i jeśli chodzi o czyszczenie  i konserwacje stosuje tylko ich system , czasem sięgam po KECAVA który też jest w porządku 

Jeśli chodzi o skórzaną kierownicę musisz zobaczyć czy nie ma na niej oznak wytarcia farby wtedy stosujesz albo stronga albo softa od CL , na koniec odczekaj aby wilgoć po czyszczeniu nam odparowała i zabezpiecz versiegelungiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.