Skocz do zawartości

Co na kokpit Mk5 Mondeo,


OptimusPrime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kokpit Forda nie jest typowym plastikiem, nie jest to również skórą / bardziej sztucznie miękki.

Próbowałem 

Funky WitchG Gentleman

Nierównomiernie zostaje wchłonięty co widać.

Spróbuję zmyć wszystko i spróbuję ponownie zaaplikować ( microfibra pad )

Jeśli ktoś ma MK5 i sprawdzony środek do pielęgnacji deski, boczków to proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem 🙂 przerobiłem juz wiele środków. Opiszę moje wrażenia z tych które pamietam 😉

PB Natural look - bez szału nie sprawdza się. Zresztą odstawiłem ten środek że względu na plamy po wodzie. 

Zymol Vinyl Conditioner - brak efektu

Detailer's Magic interior Magic - trochę przyciemnił ale moim zdaniem nie sprawdza się w mk5

Shiny Garage Interior Satin - tu efekt był najlepszy - najlepsze przyciemnienie ale tez i największy połysk. Jak ktoś lubi połysk to to będzie strzał w 10. Dla mnie jednak za mocny połysk (wbrew nazwie produktu) 

Abdl interior wow + interior QD - i te kombo póki co sprawdza się najlepiej 🙂 nałożyć Wow i później wedle potrzeby przetrzeć IQD. Naturalna i piękna satyna 🙂 Chociaż dopiero po czasie mi to ładnie siadło bo przy nakładaniu nie byłem przekonany. Ale uważam że Interior QD w tym kombo jest ważne 🙂

 

Ewentualnie na niektóre plastiki Shiny Garage a na niektóre Adbl 🙂

 

Jak mi się przypomną jeszcze środki których używałem to opiszę 🙂

 

Ale póki co nadal szukam tego świętego Graala do mk5 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam męska odmianę, ale jak już wspomniałem robi ( powiedzmy ) rumień taki jak przy ugryzieniu kleszcza / okrągłe placki jasne z obrzeżami zaciemnionymi.

Po pierwszej aplikacji nie zauważyłem takiegoż efektu, a po 3 ciej wygląda to okropnie.

Co do zapachu to stanowczo za krótko się utrzymuje :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.