Pioter83 Posted July 29, 2019 Report Posted July 29, 2019 Cześć, Czy ktoś z Was miał przyjemność wypróbować taki odkurzacz, Jeśli tak, to proszę podzielić się wrażeniami
Kamil3km Posted July 29, 2019 Report Posted July 29, 2019 Używałem z innej firmy na stacji paliw i nigdy więcej tego nie zrobię. Nie mówię, że ten działa tak samo ale ja napiszę moją subiektywną opinie. -W moim przypadku obieg wody był zamknięty, Znaczy to, że smród starych, śmierdzących siedzeń z busa unosił się razem z parą. Może filtry nie działały. -Opryskiwanie tamtejszym środkiem to też zagadka. Jak już wrzucisz 5zł to maszyna zaczyna chodzić i czas leci a gdzie czas na działanie chemii? Reasumując: jeśli ktoś się skusi to radzę wziąć własną chemię w opryskiwacze tzn prespray i środek płuczący.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now