Skocz do zawartości

Honda Civic VI 3D 1997r. (SAM SILNIK - D14A3 1,4)


kakarotto1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, spojrzałem ostatnio pod maskę i się przeraziłem :

 

 

dscn1338uh.th.jpg

 

 

 

serce mnie zabolało i postanowiłem coś z tym zrobić . oto efekt mojej pracy :

 

 

dscn1342z.th.jpg

 

 

 

użyte środki :

Plak Forclean Czysty Silnik

Środek do regenracji czarnych elementów plasitkowych i gumowych firmy Sonax

farba vht w sprayu (pomalowałem nią pokrywę kolektora wydechowego)

 

teraz w końcu mogę bez przerażenia otwierać maskę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie :good: Ta pomalowana osłona kolektora wygląda teraz świetnie! A ciekaw jestem jak wygląda maska od wewnętrznej strony :-] bo na zdjęciu jak był syf była nie za ciekawa ,a na drugim zdjęciu jej nie widać :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki d1k3y , ale do JDM to mi daleko ;)

 

MusicMan , tutaj podaję krótką recenzję :

 

zdjcie020l.th.jpg

 

Środek do mycia silnika firmy Plak - bardzo dobrze rozpuszcza smar, olej , brud i kurz. Spryskany silnik i jego komorę zostawiłem w spokoju na 5 minut ,aby wszystko dobrze się rozpuściło . niestety, jeśli chcemy cieszyć się dobrymi efektami pracy, musimy użyć środka dwukrotnie . jednokrotne użycie nie daje oczekiwanych rezultatów . na całą operację zużyłem pół butelki :/ ale warto było mimo wszystko .

 

 

zdjcie018b.th.jpg

 

preparat do regeneracji czarnych elementów plastikowych/gumowych firmy Sonax . Praca z nim jest bardzo wygodna i przyjemna, ale tylko i wyłącznie w przypadku dużych elementów. Niestety producent nie pomyślał o tym by dodać wymienny aplikator do trudno dostępnych miejsc .

 

zdjcie019g.th.jpg

 

Czarny ,matowy lakier w sprayu firmy APP. Wg producenta, farba wytrzymuje 650 stopni .

O tym produkcie mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach . Wręcz idealnie przykrył pokrywę kolektora . Zrobić zaciek tą farbą to sztuka ;) Czas schnięcia - 1 godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.