Skocz do zawartości

Kosmetyki pytania


izusek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Zacznę od tego, że autem będzie opel astra k 2018 i mam kilka obaw czy powinienem używać tar glue remover z obawy o lakier bo w tych nowych autach, a w szczególności wydaję się, że w moim rysuje się od samego patrzenia. 

Myślałem również nad pianownicą ale zrezygnowałem z racji, że jestem w PL 3 razy, myślałem żeby może po kosztach kupić ręczna np MESTO FOAMER, co myślicie? Bo też się zastanawiam czy to mycie wstępne pianą aż tak dużo daje.

+++ADBL SHAMPOO (nie wiem czy jest mocniejszy/lepszy od tego np wisniowego)  (brak)

+++ APC nie mam pomysłu może też adbl  (brak)

+++ RĘKAWICA MEGUIAR  (posiadam)

+++ADBL VAMPIRE   (brak)

+++Pad do nakładania wosku się zgubił i myślałem nad tym z cirmy MEGUIAR (brak)

+++GLINKA jej również brak, jakaś polecacie? Widziałem, że są nawet w formie rękawic. (Brak)

+++WOSK I CLEANER został mi jeszcze Zymol Titanum i też cleaner od zymola  (posiadam)

+++ Jakaś dobra mikrofibra do dotarcia wosku i cleanera?

Na Auto mam zamiar nałożyć dwie warstwy wosku. Opłaca się na to dołożyć jakiś qd czy coś  co go jeszcze utrwali?

Za wszystkie propozycję dziękuję, można modyfikować wszystko poza woskiem i cleanerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.