Skocz do zawartości

Odkurzacz piorący Hyundai pranie podsufitki


Omenariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Mam w rodzinie 3 auta wszystkie potrzebują prania ;) I postanowiłem sam wziąć sprawy w swoje ręce i kupić odkurzacz . Wybór padła na hyundai v5750 wiem że to budżetowy odkurzacz ale naprawdę nie wymagam cudów ma mi odświeżyć auta po zimie tak naprawdę. Mogę prosić o opinie na temat tego odkurzacza (ale podkreślam tylko użytkowników albo osób które miały z tym sprzętem do czynienia) . I czy tenzi textil wash będzie dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o środek czyszczący czy lepiej kercher rm 760. Auta są raczej zadbane tylko w jednym podsufitka wygląda bardzo źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Omenariusz

W temacie odkurzacza nie podpowiem, wspomniany model przewija się w temacie wyboru odkurzacza piorącego i użytkownicy byli zadowoleni. Generalnie od sprzetu duzo zależy bo ułatwia i przyspiesza pracę, ale równie ważne to dobór chemii  i najważniejsze czynnik ludzki w działaniu 😉  Spokojnie ogarniesz z uśmiechem na widok efektów!

Co do podsufitki i innych "wrażliwych" na ekstrakcję miejsc polecam Maxifi Soap Free i bonnetowanie. Świetnie się pracuje tą chemią i efekty są, moim zdaniem, conajmniej zadowalające. Wiem, namieszałem Ci w głowie 😉,  ale tak już jest z pytaniem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzacz posiadam od jakiegoś czasu. Kilka razy nim odkurzalem auto i 3 razy pralem. Spostrzeżenia to na pewno to, że ogolne wykonanie jest słabe( plastiki, spasowanie). Jedno kółko mi się rozwaliło po drugim albo trzecim odkurzaniu(stan posadzki dobry). Zatrzaski blokujace  w polowie odkurzacza( nie wiem jak nazwać mam nadzieję, że zrozumiesz) co chwile się otwieraja, jest to tylko i wyłącznie wkurzajace. Jeśli chodzi o moc odkurzacza, zwykłe odkurzanie (na sucho) to jest bardzo dobra. Proces prania również przebiega w porządku, nie ma się do czego doczepic. Podawanie chemii, wciaganie i późniejsze mycie odkurzacza odbywa się w jak najlepszym porządku. Ja stwierdziłem, że jako mój pierwszy odkurzacz pioracy jest jak najbardziej okej. Mimo to drugi raz bym chyba nie kupil. Raczej bym dorzucił do czegos lepszego. Dlaczego? Ano dlatego, że jakość wykonania jest słaba i mam wrażenie, że te plastiki długo nie wytrzymają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po pierwszym praniu tym odkurzaczem. No i w sumie jestem zadowolony na początku wyprałem tylko żonie dywan ;) nie jestem zbyt wymagający (będzie używany tylko do dwóch aut raz/dwa razy do roku) tym bardziej za takie pieniądze stwierdzam że spełnia swoje funkcję, Jak wypiorę auto dam znać. Ale jest jeden minus też urwałem kółko O.o XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do kółek to stały temat, spawałem swoje kilka razy aż dokupiłem takie małe obrotowe i zamontowałem od dołu. Jeździ jak ta lala:) problem mam tylko z zawieszającym się przyciskiem od natryskiwania wody, co chwilę się zacina i woda leje się cały czas, a po rozebraniu niby jest ok. Uporał się ktoś z tym?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, szostak napisał:

Co do kółek to stały temat, spawałem swoje kilka razy aż dokupiłem takie małe obrotowe i zamontowałem od dołu. Jeździ jak ta lala:) problem mam tylko z zawieszającym się przyciskiem od natryskiwania wody, co chwilę się zacina i woda leje się cały czas, a po rozebraniu niby jest ok. Uporał się ktoś z tym?

 

 

 

 

 

Hmm mam ten sam problem... Dużo przy tym roboty aby rozebrać ten pistolet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.