Skocz do zawartości

Ford Focus II FL 2009 - jaki wybrać wosk około 100 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy na forum.

Nie mam żadnego doświadczenia związanego z kosmetyką aut. W związku z tym, że małymi kroczkami zbliża się wiosna, sezon działkowy to chciałbym troszkę podziałać przy swoim samochodzie.

Konkretnie chciałbym zając się nawoskowaniem mojego poczciwego "staruszka" i przywrócić mu dawny blask.

 

Auto przy którym chciałbym troszkę popracować to Ford Focus II FL 2009 Kombi w kolorze: Niebieski Blazer

 

Proszę was o polecenie fajnego wosku (do około 100 zł) dla osób kompletnie początkujących (będę się tym zajmował pierwszy raz)

Tutaj też proszę o polecenie czy korzystać z polerki czy może ręczna zabawa będzie lepszym pomysłem.

 

Polerka jaką mogę dysponować 9zakupiona kiedyś w LIDLU) to ta z załącznika - chodzi bardziej o rodzaj polerki niż konkretny model

Może polecicie jaką inna polerkę?

 

Z góry bardzo dziękuje za wszelkie odpowiedzi :)

 

 

Pozdrawiam, Kamil

3050516_1_f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=24035]kamil7199[/mention]

Kolego trochę wysilku... Wszystko na forum zostało już napisane... Prawie jak plazma.

 

Najlepiej jeśli kupisz polerke akumulatorowa flex xfe 15 150 od innej wypalisz dziury w karoserii.

Jeśli chodzi o wosk to polecam swissvax crystal rock ... Głębia lakieru jest na poziomie rowu mariańskiego.

 

 

 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SylPio napisał:

Najlepiej jeśli kupisz polerke akumulatorowa flex xfe 15 150 od innej wypalisz dziury w karoserii.

Jeśli chodzi o wosk to polecam swissvax crystal rock ... Głębia lakieru jest na poziomie rowu mariańskiego.

 

:good: trochę ciężko będzie koledze zmieścić się w stówce, no ale kto wie może nas zaskoczy 😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil7199 Polecam ostatni filmik SwagTW czy jakoś tak na Youtube. Tam ostanio takim czymś pracował. Do 100 wosk to Fusso kupuj. Aaaa potem to lektura lektura oglodanie relacji W&W i PSB. I na drugi raz poczytaj trochę forum bo twój post poniżej krytyki bo nie włozyłeś nawet kszty chęci żeby chociaż poczytaj trochę. Tylko od razu machnołeś posta. To wkurza bo tu jest mega dużo info . Na jestem tu z 3 lata jako zalogowany użytkownik i widzę że dopiero krople w morzu potrzeb odkryłem a czytam to forum zawsze kiedy mam tylko chwilę. Chodź rozumiem że chciałeś szybko zaczerpnac wiedzy bo trochę podjarałeś się tematem Kosmetyki aut i dbaniem o swoje 4 kółka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.