Skocz do zawartości

Finish Kare #108 AS Top Kote Tire Dressing


Ralph

Rekomendowane odpowiedzi

Mała relacja z nakładania Finish Kare #108 AS Top Kote Tire Dressing

 

Zapach: przyjemny ;) praktycznie nieodczuwalny

Aplikacja: bezproblemowa (nie tłuści rąk ani nic w tym stylu)

Trwałość: brak danych :P

 

 

Efekt zastosowania poniżej:

33524643.jpg

17820110.jpg

10513804.jpg

 

Wydajność: wydaje się wysoka (a może trochę za oszczędnie użyłem??)

Zdjęcie pokazuje ile preparatu zostało po aplikacji na 4 opony 65x195x15 (zapomniałem zrobić fotki ile tego było przed użyciem)

55335848.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt już wygląd nie jest taki jak był 800 km trasy w tym połowa w deszczu robi swoje (chyba nic tego nie przetrwa bez uszczerbku) ... ale nie wymiętkam ;) i testuje dalej tym razem zostawiłem kawałek opony bez dressingu żeby było jakieś odniesienie :)

 

k10bd.jpg

34294268.jpg

 

Tym razem w planie warunki testowe - 80% miasto + 20% na wypad majówkowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba dressing odpłynął ... nawet nie zauważyłem kiedy :o

 

k16h.jpg

k15.jpg

 

Na zasyfionym kole forda też nie widać dressingu (umycie go pewnie nie wiele zmieni ale sprawdzę to w weekend)

 

k17s.jpg

 

Krótko mówiąc z tak częstymi opadami (codziennie deszcz) chyba każdy dressing w końcu przegra ...

 

W ramach testu wylałem dwa litry wody na oponę i on tam dalej jest !! :D

 

k18u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo wypada ten dressing chociażby na tle produktu firmy autoland. Ja zastosowałem ów szpecyfik 8 maja, fakt nałożyłem sporo ale do dziś widać wyraźną różnicę pomiędzy kołami bez a kołami z (nałożyłem dla testu na jedną stronę). Dodam ,że samochód zrobił około 1000km większość w deszczu, sporo po drogach gruntowych (suv na dodatek mieszkam w "lesie"). Może następnym razem nie żałuj tek tego dressingu? I wtedy "zmierz" trwałość?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może następnym razem nie żałuj tek tego dressingu? I wtedy "zmierz" trwałość?

 

Na opony z forda nie żałowałem :P Co do autolandu ... poprzednio go używałem i powiem że nie był zły w porównaniu do CarPlan-a (podobna półka cenowa) wypadał bardzo dobrze. Ogólnie jak jest możliwość testowania innych dressingów to czemu tego nie robić ...#108 dużo fajniej się nakłada (nie jest w aerozolu), mniej się "tłuści" i po aplikacji jest bardziej matowa.

 

Co do wytrzymałości dziwi mnie to że go już praktycznie nie widać, a nadal odpycha wodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem że nie był zły w porównaniu do CarPlan-a

masz na myśli Tyre Slika?? ja jestem zadowolony z tego produktu, dziś myłem auto i ładnie odpychał wodę, (jakiś miesiąc po nałożeniu) po umyciu opona czarna, tylko już nie ma wetlooka tak jak zaraz po nałożeniu,gdyby nie był w areozolu tylko np w żelu to byłoby to co szukam, a tak to używam go teraz do uszczelek i innych gumowych elementów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uri90 nie pamiętam jaki to był rodzaj CarPlana już z rok minął jak go wypsikałem. Jego nakładanie strasznie mi się nie podobało autoland był dużo przyjemniejszy w użyciu ale też pozostawiał dużo do życzenia.

 

Ogólnie z tych trzech specyfików najbardziej zadowolony jestem z Finish Kare #108 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może następnym razem nie żałuj tek tego dressingu? I wtedy "zmierz" trwałość?

Pozdrawiam

 

Lepiej dać dwie warstwy ale cienkie niż raz na grubo.

Stosuję podobną metodę jak pisze Kanar, tylko z preperatem CarValet i jestem zadowolony z efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.