Skocz do zawartości

Zestaw na początek.


Kroponn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam pomocy. Jak się zrobi ciepło planuje mój nowy samochód Golf 4 (kod LB5N) trochę wypielęgnować od zewnątrz. Dlatego szukam na początek porad i produktów do tego możliwych. 

Porad znalazłem na tym forum bardzo dużo. Jedynie z produktami mam mały problem. W zestawie za 100 zł(bo do tej kwoty chce się zmieścić z najważniejszymi rzeczami), są ciężko dostępne rzeczy i nie wiem czy wszystkie będą pasować. Dlatego wolę tu zapytać. 

W zestawie jest:

Decabit- da się kupić. 

Bilt Himbler 100g- ciężko go znaleźć w takiej gramaturze. Jakaś inna lepsza glinka do 40 zł? 

Finish Kare 1000P Hi-Temp tester. - wosk ten jest dobry dla początkującego i dla mojego koloru lakieru? 

Finish Kare Pad Glaze- to też planuje kupić jeśli znajdę gdzie. 

Finish Kare Top Kote Anti Static Protectant and tire Dressing - niby ok, ale da się to stacjonarnie gdzieś kupić? 

 

Za produkty z tej kategorii chciałbym wydać około 100 zł. Dużo jest produktów z Finish Kare, da się zamówić te produkty online? Macie jakąś stronę z tymi produktami z dobrą ceną lub ewentualną zniżką? 

Nie chce kupować każdego produktu z innego sklepu bo nie opłaca się wysyłkowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.