Skocz do zawartości

Firmy Wurth i Forch - opinie


powerarmor

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem środków tych firm. Czy ktoś miał z tym styczność? Sprzedawca bardzo zachwala..

 

Konkretnie myślałem nad zestawem do czyszczenia skóry Forch składającym się z preparatu do czyszczenia i impregnatu..

 

Linku do aukcji niestety nie mogę wkleić gdyż jest to niezgodne z regulaminem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem środków tych firm. Czy ktoś miał z tym styczność? Sprzedawca bardzo zachwala..

 

Konkretnie myślałem nad zestawem do czyszczenia skóry Forch składającym się z preparatu do czyszczenia i impregnatu..

 

Linku do aukcji niestety nie mogę wkleić gdyż jest to niezgodne z regulaminem :)

 

Nie wiem jak z produktami do skory ale generalnie uzywam bardzo duzo preparatow z WURTHA i jestem zadowolony (zmywacz do zasniedzialych konektorow, oleje, smary, odtluszczacze. koncentrat plynu do spryskow, itp itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znalazłem w domu mleczko do skóry Wurth. Niby dwa w jednym: do czyszczenia i konserwacji.

 

Śmierdzi chemią, dość nieprzyjemnie, konsystencja sprzyja nakładaniu i wcieraniu. Niestety ani to dobrze nie czyści, ani dobrze nie konserwuje. Smrodku ciężko się potem pozbyć, potrafią zostać białe smugi, a skórka się przez jakiś czas lepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wurth zdecydowanie mogę polecić Aktywną piankę do mycia szyb(używam od jakis 2 lat jest naprawdę skuteczna,swietnie czyści), oraz sztyft do konserwacji gumy-tegoroczna zima zadnych kłopotów z uszczelkami i nie zawiera silikonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Z Wurth zdecydowanie mogę polecić Aktywną piankę do mycia szyb(używam od jakis 2 lat jest naprawdę skuteczna,swietnie czyści), oraz sztyft do konserwacji gumy-tegoroczna zima zadnych kłopotów z uszczelkami i nie zawiera silikonu.

 

 

Ja dołączam się do opinii, aktywna piana bardzo skuteczna, polecam ją również motocyklistom bo świetnie radzi sobie z rozbryzganymi insektami na szybce w kasku ;) Preparaty Wurtha bardzo dobrze sprawdzają się w "warsztatowym zaciszu". Odtłuszczanie, likwidacja pisków i skrzypień, smarowanie itp. Do preparatów tego typu użyteczności dołączyłbym również 3M oraz Bernera, które sam używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie berner robi lepsze produkty za mniejszą cenę, próbowałem wurtha i forcha i bernera także nie pisze opini z kosmosu :) Generalnie wszystkie te produkty są bardzo podobne, ale jeśli chodzi o porównanie jakość do ceny to wygrywa berner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Rosemeyer, wręcz przeciwnie, jest bardzo wydajna.

Wydajność jeszcze wzrasta jeśli dokupisz "atomizer" Wurtha (mnie cena przeraziła i go nie mam) :D który działa wyśmienicie, dozuje minimalne ilości i pasta nie zanieczyszcza się tak jak w wypadku nabierania jej ręką z baniaczka.

Znajomi mechanicy u których użyłem jej pierwszy raz z 10 lat temu nie przestają jej zachwalać do dziś.

Oczywiście skubani mają atomizer i oryginalny wieszak ścienny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.