Skocz do zawartości

Chemotion Interior Dressing


witkoszczak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. To dopiero drugi mój test więc proszę o wyrozumiałość ;)

 

Postaram się opisać i powiedzieć coś o produkcie Chemotion Interior Dressing. Poniżej opis producenta.

 

Specjalna formuła stworzona na bazie polimerów, której zadaniem jest utrzymanie wszelkich elementów z tworzywa w jak najlepszej kondycji. Kokpit w Twoim samochodzie szczególnie narażony jest na działanie promieni UV oraz osiadanie kurzu. Produkt ten pozwoli cieszyć się znakomicie zabezpieczonym wnętrzem i nie pozwoli na blaknięcie plastików lub przyklejanie się brudu. Jest antystatyczny, nie zawiera silikonów i wypełniaczy. Posiada bardzo delikatny, przyjemny zapach wyczuwalny tylko podczas aplikacji.

 

Cena 29.99zł za 250ml

 

Co mogę powiedzieć o produkcie na pierwszy rzut oka ? Na pewno to że fajnie że widać ile jest produktu przez to że butelka przezroczysta. Sama butelka moim zdaniem piękna ;) Czytelna i schludna bez udziwnień. Trigger jak w innych produktach Chemotion bardzo fajny bo psika mgiełką i jest wygodny.

 

No dobra tyle suchych faktów pora na efekty po pracy. Zapach ? Niewiem do czego można porównać jest chemiczny ale dosyć przyjemny. Ale nazwałbym go neutralnym. Konsystencja płynu a nie żelu. Co kto lubi ja zawsze wolałem gęstsze dressingi. Wykończenie po dressingu nie jest tłuste ani nie brudzi rąk jest dosyć matowe z lekkim nabłyszczeniem. Według mnie bardzo fajnie przyciemnia i przywraca fabryczny wygląd części na której pracujemy. Nie potrzeba bardzo dużo produktu psikać na fibrę czy aplikator a to dosyć ekonomiczne ;)

 

Jeżeli czegoś nie napisałem albo nie pokazałem proszę o podpowiedzi ;)

 

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie ;)

 

 

 

fbdd0ae59f647f6f291b85f4bbf84f58.jpg8b52ebac183717344209c83680b9a0cd.jpg8a1734a9ef46317be16bb48ae5fc198c.jpg5cf40a4f732a29e2e1832f5b2b09eca5.jpg0cd35a4dbd458c47bea1bd70d5f13768.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.