Skocz do zawartości

AUDI Q7 2017 Quattro S-Line granatowy


YOBACK

Rekomendowane odpowiedzi

@Mumins 

1. Pracuje się dość dobrze, może nie ma stabilizacji, ale po prostu do cięcia, jak chcę mieć 1500 obrotów, to ustawiam 1700 bo wiem, że te 200 spada(tachograf laserowy). Ma standardowy gwint M14(teraz pracuję na BP Flexipads oraz K2).

2. Latarka inspekcyjna - wystarczy w allegro wpisać Nichia 219B. Jest taka sama na allegro jak moja, tylko chyba bardziej męski kolor 🙂 Zamawiając na męski adres, dzwoniąc prosząc o szybką wysyłkę - wysłał fioletową 😄 Dioda ta ma bardzo wysokie CRI, a im wyższe CRI to odwzorowanie barw bardziej zbliżone do światła słonecznego. Ja jestem z niej baaaardzo zadowolony. Jest świetna. A wielkość to tylko 7cm x 1.5cm

3. Hmm, docierałem dwiema fibrami. Jedna gruba i puszysta do zdjęcia większości nadmiaru, a druga do wypolerowania na błysk - ta pomarańczowa z zestawu od carpro. Efekt wyszedł piorunujący - świetna szklistość lakieru - jak oblany szkłem. Aplikowałem w temp. 25 stopni i nie było problemu. Tak jak producent napisał - nie przekraczać raczej 2 minut czekania i jest świetnie 🙂 Na Audi poszło mi ok 13ml na warstwę.

 

Dziękuję. Na korekcie spędziłem troszkę czasu 🙂 Licząc same polerowanie maszyną, to było prawie 30godzin. Tylko bez żadnych przerw - smaruje pada pastą, poleruję, wycieram, przedmuchuję i jeszcze raz to samo. Szczerze - mało przyjemne, ale klient nasz pan 😄 

 

Może ta była "spod koca", ale ta cholera miała tylko 10 miesięcy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Praca dosłownie OGROMNA bo i kawał auta ;-) różnica przed a po również, opisy na pewno przydatne.

Przyczepić mogę się jedynie do jednej rzeczy - ukrywałeś tablice a zapomniałeś o naklejce za szybą i jej odbiciu np w masce ;-) popraw szybko i będzie super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4diwr0c  Tablice ukrywałem ze względu na to, żebym mógł udostępniać wyniki pracy w celach reklamowych. Akurat te zdjęcia z odbiciem nie są dla mnie najwazniejsze. 

Wiedziałem, że jeden dociekliwy się znajdzie, co będzie szukał tej naklejki 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.