Skocz do zawartości

Nanowosk w sprayu


Gość user01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnie w którymś markecie widziałem taki wosk w sprayu ok 12 zł chyba autoland ale nie mam pewności. Czy warto coś takiego kupić?? Do tej pory stosowałem Waxy w czerwonym pudełku z żółtą pokrywką i byłem zadowolony poza tym że pozostają białe ślady na uszczełkach i innych plastikach. Ewentualnie coś innego co możecie polecić max do 20 zł. Raz miałem też wosk chyba ze znaczkiem shella i powiedziałem że nigdy więcej tego nie użyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc

Waxy w czerwonym pudełku z żółtą pokrywką .
można było pomyśleć ze chodzi po porostu o "woski"-waxy...

 

 

Gdybyś napisał

wosk "Waxy" w czerwonym pudełku z żółtą pokrywką .
Nie było by sprawy.

 

Co do wosków w sprayu oczywiście nie zastąpi on prawdziwego twardego wosku nałożonego na lakier. Jest to doskonały produkt do konserwacji już nałożonej warstwy wosku i dodaje jeszcze trochę blasku. I te marketowe raczej omijać bo to więcej w tym wody niż jakiegokolwiek wosku...

 

Ewentualnie coś innego co możecie polecić max do 20 zł.
Niestety ale nic takiego jeśli chodzi o woski nie można polecić...

Ok 30 kilku zł kosztuje Sonax z serii Xtreme-na start przyzwoity. Ewentualnie za 30zl sampler Dodo.

Ze sprayów możesz wypróbować :"TENZI TQ-017 Q SHINE" .Tenzi robi przyzwoite produkty wiec ten detailer tez może być całkiem niezły.Cena :25zl.

 

No i polecam postudiować forum bo zarejestrowałeś się godzinę temu i już zaśmiecasz forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.