Skocz do zawartości

Początki,


kamol132

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, dzisiaj dołączyłem do zacnego grona i mam nadzieję, że czegoś się nauczę. To tak pokrótce na wstępie. 

Zacznę od tego, że kupiłem ADBL Interior QD. Zrobiłem tym preparatem cały środek i byłem mile zaskoczony uzyskanym efektem. Błądząc po internecie itd. zostałem poinformowany żeby użyć ADBL APC bo dobrze czyści brud, więc myślę czemu nie, no i kupiłem. Dzisiaj wypróbowałem owy środek, ale chyba coś poszło nie tak.... Na butelkę 1,5l (tam gdzie na zdjęciu jest palec, to tyle wody nalałem), dodałem APC (tyle co na zdjęciu), wymieszałem, przelałem do pianownicy i ucieszony poszedłem spróbować. Po naniesieniu, rozprowadzeniu pędzelkiem i wytarciu suchą fibrą zauważyłem, że jednak coś jest nie tak... Pojawiły się jakby białe plamy... Więc szybko znowu jazda z fibrą i że tak powiem "starłem" te plamy. Przeraziłem się, że zniszczyłem sobie boczek drzwi... 

Dlatego pytanie moje: jakieś wskazówki? Byłby ktoś tak dobry i poinstruował mnie co, jak, gdzie, dlaczego? Będę wdzięczny za pomoc, a i mam nadzieję, że nie rozpisałem się za bardzo 😜 pozdrawiam.

received_1626201854096155.jpeg

received_1626202137429460.jpeg

received_1626202737429400.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.