Skocz do zawartości

Volvo XC70 by marctwain ;)


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych tematach wstawiłem zdjęcia carbona i duraglossa track claw. Tutaj: dodo rainforest rub i migliore original (trudno schnący, ale ciepły w efekcie).

Powiedz jakie wrazenia po migliore?Jak sie nakladalo itd? Warte swojej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakie wrazenia po migliore?Jak sie nakladalo itd? Warte swojej ceny

Tutaj opisałem co nieco o Migliore: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 1328#31328

Woski Migliore są inne niż wszystkie. Trzeba wiedzieć, jak je poprawnie używać. Są w 100% naturalne, nie zawierają żadnych rozpuszczalników, związków organicznych (VOC). Po nałożeniu nie zasychają na lakierze. Sama aplikacja jest przyjemna, trzeba nałożyć naprawdę bardzo cienką warstwę, ponieważ będzie go ciężko zetrzeć. Wosk nie zaschnie, więc można go cienko rozprowadzać (polecam aplikatorem ze względu na łatwiejsze nałożenie cienkiej warstwy). Producent podaje, żeby zostawić wosk na 20 minut i dopiero ściągnąć. Choć zauważyłem, że lepiej zostawić go na minimum 30 minut do godziny w zależności od temperatury. Wtedy efekty będą lepsze i uzyska się większą śliskość lakieru. Jedyna "wada" to starcie wosku. Łatwo nie schodzi, zwłaszcza jeśli nałożyło się zbyt grubą warstwę, ale to wynika z tego, że te woski nie zasychają. Można pomóc sobie quick detailerem. Po paru godzinach warto jeszcze raz przepolerować czystą mikrofibrą. Są to wymagające woski, ale dające super rezultaty.

 

Jeśli ktoś szuka prawdziwie naturalnego wosku, a nie tylko naturalnego z nazwy, to są warte swojej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebba75, migliore wygląda jak dżem brzoskwiniowy-kolor. mięciutki, naturalny, bardzo trudno schnie. Ręką nakładałem. czysta przyjemność. dla mnie wart. to po nakładaniu. Efekt-też wart. Myślę, że na ciemniejszym kolorze łatwiej efekt byłoby opisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebba75, migliore wygląda jak dżem brzoskwiniowy-kolor. mięciutki, naturalny, bardzo trudno schnie. Ręką nakładałem. czysta przyjemność. dla mnie wart. to po nakładaniu. Efekt-też wart. Myślę, że na ciemniejszym kolorze łatwiej efekt byłoby opisać :)

Dzieki za odp postarma sie wyrwac cos od Noxa na probke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woski: Dodo rainforest rub, migliore original, zymol zarbon i sealant duragloss Track Claw. Lewy tylny błotnik i lewe przednie drzwi-dodo, lewe tylne-migliore, prawy przedni błotnik i maska-zymol, reszta-track claw.
Mariusz możesz już cokolwiek powiedzieć? Jak wygląd? Gdzie jest szał, a gdzie szału nie ma? :-] Stosowałeś/ będziesz stostował na to wszystko Zaino Z8?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko zaino nie będę stosował. Tak go połatałem bo chciałem na ręku poczuć woski. Wygląd ogólny jest taki, że ci co go znają pytają o co chodzi. Więc róznica (wcześniej był goły w pysk, jakieś resztki sealenta, cg blitz chyba) kolosalna. Jeździ nim żona więc widzę go najczęściej w garażu. Ale po zrobieniu udało się na chwilę na słońce i pierwsze wrażenie: dostał poświaty tam gdzie carbon-cząstki w ruchu, niesamowite. Migliore ocieplił kolor na drzwiach. Dodo dodał połysku i tyle. Track claw-ekstra śliski, najbardziej, i ostry połysk. Tak to wygląda. Pewnie więcej mógłbym powiedzieć gdyby całe auto ubrać w jedno i po upływie dłuższego czasu (trwałośc mozna określić). W sobotę będę robił mondeo- Prima Amigo i Prima Epic. Tylko tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po zrobieniu udało się na chwilę na słońce i pierwsze wrażenie: dostał poświaty tam gdzie carbon-cząstki w ruchu, niesamowite. Migliore ocieplił kolor na drzwiach. Dodo dodał połysku i tyle. Track claw-ekstra śliski, najbardziej, i ostry połysk. Tak to wygląda.
Jeśli miałbyś teraz robić całe auto, to który z tych środków wybrałbyś dla maksymalnego wyglądu/efektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.