Skocz do zawartości

Premo Top Cleaner a mycie plastików


radziu797

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tym produkcie ? Kupiłem go do testów. jest to produkt przewidziany do stosowania mycia wstępnego przy myjniach parowych. Producent pisze że to produkt na zewnątrz. Przy zakupie sprzedawca mówił że to apc tylko nie ma tego w nazwie. Przy 1 do 10 na plastikach myje skutecznie ale mam wrażenie że je bardzo wysusza. Jest to środek alkaiczny. Jak on się ma lub jego skład do innych APC?? Można to śmiało stosować wewnątrz na plastiki ?

 

Producent o tym pisze tak :

 

Top Cleaner jest wyjątkowo skutecznym, wielozadaniowym środkiem do czyszczenia wstępnego o odczynie alkalicznym. Chemia samochodowa Top Cleaner sprawdza się zarówno przy czyszczeniu elementów nadwozia, nadkoli, jak i silnika. Specjalna formuła łącząca w sobie rozpuszczalniki i silne mieszanki o bazie zasadowej doskonale rozpuszcza nawet najcięższe zabrudzenia drogowe pozostawiając czystą i odtłuszczoną powierzchnię. Cechą charakterystyczną środka Top Cleaner wyróżniającą go wśród preparatów tego typu jest łatwość spłukiwania, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku w myjniach parowych. Wysoka skuteczność mycia, w połączeniu z wysoka koncentracją produktu sprawiają, że środek do mycia wstępnego Top Cleaner marki PREMO jest szczególnie popularny wśród właścicieli myjni samochodowych, zapewniając im szybki, skuteczny i ekonomiczny proces czyszczenia.4a3ee5de4a6a83a0595a8017a62813f1.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2018 o 20:48, radziu797 napisał:

Top Cleaner jest wyjątkowo skutecznym, wielozadaniowym środkiem do czyszczenia wstępnego o odczynie alkalicznym. Chemia samochodowa Top Cleaner sprawdza się zarówno przy czyszczeniu elementów nadwozia, nadkoli, jak i silnika. Specjalna formuła łącząca w sobie rozpuszczalniki i silne mieszanki o bazie zasadowej doskonale rozpuszcza nawet najcięższe zabrudzenia drogowe pozostawiając czystą i odtłuszczoną powierzchnię. Cechą charakterystyczną środka Top Cleaner wyróżniającą go wśród preparatów tego typu jest łatwość spłukiwania, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku w myjniach parowych. Wysoka skuteczność mycia, w połączeniu z wysoka koncentracją produktu sprawiają, że środek do mycia wstępnego Top Cleaner marki PREMO jest szczególnie popularny wśród właścicieli myjni samochodowych, zapewniając im szybki, skuteczny i ekonomiczny proces czyszczenia.

i Ty się dziwisz że Ci wysusza plastiki? ciesz się, że Ci ich nie roztopiło. stosuj się do zaleceń producenta jak nie jesteś czegoś pewien. co do tego, co Ci powiedział sprzedawca (że to apc) to albo mu/jej się coś ostro pomyliło, albo miał/miała na myśli bardzo mocne apc do czyszczenia silników (jak np. ADBL GreeN'gine)

to ja czekam aż ktoś zastosuje tenzi truck clean zamiast apc we wnętrzu. ciekawe, czy coś wysuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dzięki za odpowiedźm myślisz że jest to coś w rodzaju degresera???? Coś właśnie jak chemia do silników??? Tak się zastanawiałem właśnie czy to przypadkiem nie w tym kierunku chemia. Bo przy 1do10 nieźle czyści brud gdzie normalne APC przy tym roztworze nawet nie ruszy.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zdecydowanie jest to coś w tym stylu. ja bym na Twoim miejscu po prostu odpuścił temat używania tego w środku, szkoda plastików. moim lepiej kupić sobie dobre apc i być pewnym, że się nie narobi szkód niż tak próbować. pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zdecydowanie jest to coś w tym stylu. ja bym na Twoim miejscu po prostu odpuścił temat używania tego w środku, szkoda plastików. moim lepiej kupić sobie dobre apc i być pewnym, że się nie narobi szkód niż tak próbować. pozdro
A Ty korzystałeś z tego środka? Na stronie producenta nie widzę składu więc nie ma jak porównać do tradycyjnego apc

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.