Skocz do zawartości

Jaki odkurzacz professionany wybrac


Slomyr

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych co podałeś to wydaje mi się ze sabrina santoema chyba że zalezy Ci na odkurzaczu również na sucho to numatic. Warto również wziąść pod uwage profi 50.1C odkurzacz polskiej firmy ma tą sama pompke i silnik co wkłada firma karcher a jednak cenowo różnica jest naprawdę duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mi udało się kupić Karcher Pro Puzzi 400, z tego co wiem jest to bliźniacza wersja Karcher Puzzi 8/1, która jest sprzedawana w marketach typu Castorama, Obi, Leroy Merlin. Katalogowa cena tego odkurzacza to około 2000-2500 zł. Mi udało się go zakupić w Obi za 1150 zł z ekspozycji. Oczywiście otrzymałem paragon oraz dwuletnią gwarancję. Póki co wyprałem kanapę w domu i swoje auto w którym rozlało się mleko :(. Nie mam porównania do innych tego typu urządzeń ale mimo wszystko jestem zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mi udało się kupić Karcher Pro Puzzi 400, z tego co wiem jest to bliźniacza wersja Karcher Puzzi 8/1, która jest sprzedawana w marketach typu Castorama, Obi, Leroy Merlin. Katalogowa cena tego odkurzacza to około 2000-2500 zł. Mi udało się go zakupić w Obi za 1150 zł z ekspozycji. Oczywiście otrzymałem paragon oraz dwuletnią gwarancję. Póki co wyprałem kanapę w domu i swoje auto w którym rozlało się mleko . Nie mam porównania do innych tego typu urządzeń ale mimo wszystko jestem zadowolony.
 
Co w związku z tym? Będziesz się tym chwalił w każdym temacie?
Cena regularna jest inna i koniec kropka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.