Skocz do zawartości

TuningKingz Car Cosmetics ZESTAW


Philip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

chciałem się zapytać co sądzicie o gotowym zestawie od TK:

Zawartość zestawu:

  1. Szampon samochodowy TuningKingz Shampoo 500 ml
  2. Środek do mycia felg TuningKingz Pure Blood Wheel Cleaner 500 ml
  3. Dressing do opon TuningKingz Tire Dressing 500 ml
  4. Płyn do mycia szyb TuningKingz Glass Gloss 500 ml
  5. Uniwersalny środek czyszczący TuningKingz APC All Purpose Cleaner 500 ml
  6. Quick detailer z woskiem TuningKingz Quick Detailer 500 ml
  7. Środek do pielęgnacji wnętrza TuningKingz Natural Interior Dressing 500 ml

Dodatkowo do zestawu: 

- 2 mikrofibry 40x40 cm do uniwersalnego użytku 
- aplikator do nanoszenia dressingu na opony
- aplikator gąbkowy do pielęgnacji wnętrza

_____________________________________

249,99 zł

Jaka jest Wasza opinia na temat tego zestawu? Znacie go ? Polecacie? 

A może jest coś innego godnego polecenia z takich zestawów, w cenie oscylującej wokół 250 zł ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nauczyłem jednego odkąd eksperymentuję:

1.Zanim dobierzesz zestaw do swojego auta i wymagań.. minie sporo produktów na półce.

2.Żaden ale to żaden gotowy zestaw nie jest lepszy niż samodzielne kompletowanie potrzebnych do pielęgnacji środków.

a odnośnie zestawu:

1. Szampon mają wporządku ale szampon to bardziej kwestia zapachu dla właściciela bo większość ma podobne składniki.

2. Tutaj od zawsze używam Tugi albo Vampira przy czym Vampir od ADBL chyba nawet wychodzi taniej.

3. Zbyt lekka konsystencja i trzymanie nawet na dobrze przygotowanej oponie , tańsza black mamba robi lepiej

4.Wiem że są ludzie którzy używają mega płynów do szyb ale raczej większość skupia się na zabezpieczeniu szyby raz na jakiś czas NW i wtedy ją przygotowuje a na codzień przy obecnych warunkach po prostu leci tam clin z biedry bo robi czysto i tanio.

5. OK

6. Tańsze Morning Dew albo Droższy meguiars robi dla mnie lepszą robotę, osławione Qd1 jakoś mi nie podeszło ale to kolejny dowód że warto kompletować samemu ;)

7. Na tle NL-a wypada słabo, wygląd podobny ale trzyma zdecydowanie krócej.

 

Tyle w kwestii moich odczuć. Dobierz sobie pod swój samochód bo są rzeczy uniwersalne ale np. NL fajnie mi leżał w ibizie 6L a na desce BMW wolę jednak Megsa interior cośtam pomimo konsystencji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu

1.Jak kolega wyżej, szampon to szampon. Pieni się myje zabezpieczenia nie zjada

2. Dla mnie robi to samo co i połowę tańszy roton tylko tak nie cali jajem

3.Święci się na opinie jak psu yayca. Nie pamiętam jak długo siedział

4. Ja używam tylko ipy 1:1

5. Apc domylo co chciałem

6. Lekko przyciemnia lakier, średnie krople u mnie

7.Dressing akurat sobie bardzo chwalę. Super zapach gumy balonowej który latem u mnie było czuć trzy dni. Ładnie w vectrze przyciemnil deskę.

Aplikator miałem do opon, taki czerwony półksiężyc.wytrzymał trzy komplety opon potem się potargal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że miałem prawie cały zestaw też dodam coś od siebie

 

Szampon samochodowy TuningKingz Shampoo 500 ml - Jest ok jak wspomniano wyżej kawestia gustu i zapachu

Środek do mycia felg TuningKingz Pure Blood Wheel Cleaner 500 ml - Ujdzie są lepsze i tańsze ale też jest ok do codziennej pielęgnacji ( nie mówimy o szczurach )

Dressing do opon TuningKingz Tire Dressing 500 ml - Ciekawy satynowy dressing jednak wole dołożyć więcej i mieć coś z górnej półki dłużej poleży :)

Płyn do mycia szyb TuningKingz Glass Gloss 500 ml - Jak najbardziej ok mam, ciekawy zapach wiśniowy

Uniwersalny środek czyszczący TuningKingz APC All Purpose Cleaner 500 ml - Jak to apc zależy z czym mamy do czynienia ale ten też się sprawdza

Quick detailer z woskiem TuningKingz Quick Detailer 500 ml - Miałem starą wersję, która brudziła fibry, nowa tez miałem i mazała się - odpuściłem :) jednak teraz maja coś nowego jakiś Coco Loco podobno dobry

Środek do pielęgnacji wnętrza TuningKingz Natural Interior Dressing 500 ml - Ten środek bardzo ładnie przyciemnia,pachnie gumą balonową i jest wydajny może nie takie przyciemnienie jak PB NL ale za to na + że nie łapał tak bardzo dużo kurzu przez jakiś czas, jak inne Interior Dressingi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.03.2018 o 19:17, SALWA napisał:

4.Wiem że są ludzie którzy używają mega płynów do szyb ale raczej większość skupia się na zabezpieczeniu szyby raz na jakiś czas NW i wtedy ją przygotowuje a na codzień przy obecnych warunkach po prostu leci tam clin z biedry bo robi czysto i tanio.

Ty tak na poważnie z tym stwierdzeniem :shock: :shock: :shock:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kamykmm napisał:

Ty tak na poważnie z tym stwierdzeniem :shock: :shock: :shock:?

Na przestrzeni już teraz spokojnie mogę powiedzieć lat... skompletowałem zestawów dla kolegów, znajomych, znajomych znajomych ... sam nie wiem ile. Prawda niestety jest brzydka, zestawy z czasem odkupowałem a oni i tak auta przywozili do mnie czy jeszcze taniej na bezdotyk. Ja wiem jakie przeznaczenie ma to forum ale tak.. całkiem na poważnie. Szyba ma być czysta i zabezpieczona. Ja czy Ty mamy do tego AG GC , tlenek ceru (swoją drogą tak rzadko potrzebny że szkoda gadać) i porządne NW.. o szyby dba tak jak o lakier. Ale cała reszta.. no cóż.. szyby myje, a o lakier dba. Obym się pomylił w tym wypadku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.