Skocz do zawartości

Seat Ibiza Mk2 FL (zielony)


proximo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie.

Chciałem zaprezentować swoją pracę nad lakierem. Była to moja druga próba walki z polerowaniem. Autko mialo sporo hologramow po pierwszym starciu z maszyna polerska + pasta feracla G6. Czytajac wasza lekture forum teoretycznie duzo sie nauczylem i chcialem wkoncu zabrac sie do rzeczy i zakupilem taki zestaw:

 

kopiap3192867.th.jpg

 

Glinka fioletowa (temachem)

Autoglym szampoo + Srp

collinite 476

oraz aplikatory, gąbki, mikrofibry....

 

Z efektu jestem bardzo zadowolony bo autko nigdy nie mialo takiej glebi koloru oraz blasku. Ale patrzac pod ostre swiatlo zostaly swirlsy (choc hologramy zniknely) ale to pewnie srp je tylko zamaskowalo. Przy nastepnym podejsciu uzyje UC megsa i powinno byc lux :-) To teraz parę fotek efektu końcowego:

 

 

p3252888.th.jpgp3252906.th.jpgp3252903copy.th.jpgp3252909.th.jpg

p3252914.th.jpgp3252917copy.th.jpgp3252919.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie, to na dachu Galerii Bałtyckiej część fotek ? Wporzo felgi. Czemu aż dwa podejścia do polerki ? Pomijając to że zostawiłeś hologramy za pierwszym razem, to może za mało wytrwale molestowałeś lakier ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie, to na dachu Galerii Bałtyckiej część fotek ? Wporzo felgi. Czemu aż dwa podejścia do polerki ? Pomijając to że zostawiłeś hologramy za pierwszym razem, to może za mało wytrwale molestowałeś lakier ?

 

To jest paking klifu :-)

Pierwsze było w sierpniu zeszłego roku i wtedy uzylem wtedy nie umiejetnie g6 nalozylem plastmala i wydawalo mi sie ze jest super :-) ale wtedy nic nie wiedzialem prawie na ten temat. Bardzo mozliwe ze zamalo molestowalem ale ta g6 jest ostra w dzialaniu...

 

Jak Ci się pracowało fioletową glinką? Mam ale jeszcze nie miałem okazji wypróbować.

 

Bylo to moje pierwsze podejscie do glinki. Podzielilem na 4 i rozrobilem jedna kostke (z trudem) na placek. Jako lubrykant uzywalem wode z szamponem. Czuc jej twardosc przy pracy ale wybiera syf bardzo fajnie, mysle ze jak na pierwsze spotkanie lakieru z glinka to jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.