Skocz do zawartości

Produkty Nu Finish - słyszał ktoś


OGr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trafiłem ostatnio na produkty firmy Nu Finish. Czytałem na jakimś forum że są to bardzo dobre produkty ale że nie ma ich już na rynku. Aktualnie znalazłem sklep internetowy który chyba jako jedyny sprzedaje te produkty.

 

Nie wiem czy mogę tu wstawić linka, najwyżej proszę o info to usunę: http://sklep.variant.pl/Nu_finish.html,s,p,35873

 

?c=mdSklep-cmZdjecieGal-35873-5319-0-228-300

 

Ponoć nie ma przy nich tak dużo roboty jak przy standardowych woskach. Czy ktoś z userów zna te produkty i mógłby się podzielić opinią na ich temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak też słyszałem, bo Turtla większość chwali a Nu Finisha nikt nie zna. Może gdybym mieszkał w domu to chciałoby mi się siedzieć kilka godzin nad woskowaniem auta, ale sam myję auto myjką na stacji, po myciu podjeżdżam obok, wycieram i nakładam wosk - zwykle staram się to robić dobrze, ale bez jakiegoś polotu. Turtla i Nu Finisha chyba dość szybko się nakłada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGr, tak szybko jak każdy inny;p jak już poświęcasz czas to ja bym proponował pojechać auto glinką i na to jakiś markowy wosk. Trochę więcej wydasz ale efekt lepszy;)

no ale skoro myjesz aktywna pianą zawsze to chyba jednak nie ma znaczenia;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat o Nu Finish - PASTE CAR POLISH 397 g puszka ze Sklepu :

"Nr 1 według testów konsumenckim w USA.

Niezależne testy dowiodły, że Nu Finish

chroni karoserię przez okres 1 roku,

nawet po 52-krotnym umyciu w myjni automatycznej. " :!::!:

 

- Nie wierzę żeby produkt za tą kwotę wytrzymał na lakierze 2-3 mycia na automacie..... a auto po 52- krotnym myciu na myjni automatycznej to zmienia chyba kolor lakieru na MAT !!!

Masakra... i jak ktoś nie ma pojęcia to kupi to by myśli, że ma niezniszczalną ochronę lakieru....

a tak naprawde to g..no prawda... same takie nierealne zapewnienia producenta zniechęcaja do zakupu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę kiepskie produkty z "chorym" marketingiem. Bardzo niska półka.

 

Najlepiej przeczytać ten temat: http://www.detailingbliss.com/forum/car ... polish.htm

 

Nu finish is pure junk...save your money...
When I used Nu-finish on my car back when I was brand-new to detailing, it did nothing but stain my trim.
i still have mine that i got 3-4 years ago. got it couse of tv advertisement looked so good. young and dumb i know.

 

I tak dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.