Skocz do zawartości

Grupowy zakup w CARPARTS


CleanerFreak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ręczniki, lub inne produkty z CARPARTS mogę zamówić - często tak bywam i zaopatruję się w różne produkty, więc czy do walizki wrzucę jeden ręcznik więcej lub mniej nie odgrywa roli – koszta przesyłki „0”.

Większe żeczy wyślę z innymi przesyłkami - będzie ok. 3 dni dłużej trwało, ale koszta przesyłki również "0".

Więc jak coś chcecie, to napiszcie i zamówię.

Następna dostawa 23.06.

Zamówienia najpóźniej do jutra, godzina 10.00. ;)

 

Najlepiej na PW lub E-Mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator
Od wtorku beda takie i inne:) dostepne w sprzedaży w PL cena waflowego 101x 52 to 59,90. Pozdrawiam

Łukasz

Też "ProfiPolish"? Oryginał jest wielkości 80*50cm :o

Jednakże nie wielkość jest taka ważna - jeden ręcznik wsiąka lepiej inny gorzej - ProfiPolish™ Wasser Magnet należy do najlepszych z jakichkolwiek używałem.

W Carparts będę we wtorek za tydzień, więc w razie czego mogę przywieść. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ProfiPolish" wydaje się być nazwą własną, ciężko mówić o jego "orginalności" , bo na pewno nie jest to zastrzeżony patent na skład i strukturę mikrofibry :)

 

Jutro pojawią się zdjęcia naszych produktów, również w "makro", zeby szczegółowo można było się przyjrzeć strukturze danego ręcznika.

 

W tej chwili patrząc na"ProfiPolish" z de. i nasz "Magic Waffle" , jestem przekonany że jest

to ten sam skład i gramatura mikrofibry.

 

Testy zweryfikują nasze ręczniki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.