Skocz do zawartości

Problem z boczkiem


alf1969

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zwracam się do was jako do fachowców. 

Nie zajmuję się detailingiem i wszelkie informację czerpię z tego forum, żeby dbać o własny samochód.

Mam problem z boczkiem materiałowym W drzwiach przednich w mojej Grand Vitarze II. 

W tylnych udało mi się ogarnąć na tyle że jest przyzwoicie i nie drażni oka. W przednich jest zdecydowanie gorzej. Wręcz mam wrażenie że brud wyszedł na wierzch i jest jeszcze bardziej widoczny.

Przyda się jakaś sugestia  jakim środkiem i przy pomocy czego, jakich narzędzi to usunąć

8835dc059143b8a3med.jpg

e6b18d4c4cb0036cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowcem nie jestem ale naturalnie przod jest mocniej nabity brudem, czasem takie boczki potrafia sie az "swiecic" na gladko od brudu, czego uzywales do wyprowadzenia tych tylnych?, moim zdaniem z przodu sciagnales poprostu wierzchnia warstwe brudu a to co nabite w srodku dalej jest nabite w srodku... najlepiej odkuraczem pioracym do takich zadan. Istnieje tez mozliwosc ze material sie troche wytarl/wyplowial i daje taki efekt... az tak dokladnie tego na zjd nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alf1969 boczek jest uwalony jak w gównowozie, żadne tarcie i inne ciepłe pierdy nie pomogą, porządny prespray, mocne APC, szczota i jedziesz - na koniec wyciągasz odkurzaczem ekstrakcyjnym i tak w kółko aż do bólu, raz drugi i trzeci aż boczek będzie czysty, nie ma nic za darmo.

Poza tym czytaj forum, nie zakładaj niepotrzebnie nowego tematu o którym się kilka razy już pisało. Nie szukaj drogi na skróty, taka nie istnieje, tylko weź się do roboty, ręce mają boleć od szorowania :mrgreen:

Pamiętaj, nie zniszcz, nie rozklej, nie wyciągnij materiału na boczku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.