Skocz do zawartości

Czy da się to usunąć?


ziomqq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich detailerów. Potrzebuję Waszej pomocy.

1. Kupiłem auto, które miało naklejone naklejki na masce. Część z nich została usunięta przez poprzedniego właściciela, ale pozostał klej. Pytanie do Was, jak się tego pozbyć? 

7JXqUR2nnv6ugWv6BgbsZx7qilpKJW5o1J7WM2bx

_pvIKYlM6Kt9N35MBPErOQHcBsYE4ijfTIgNx5uh

GRiUrDZ-3DzmTjOK13xHsy47dkHgpyI6d8Kguil5

 

2. Na zderzaku jest przetarcie, ponowne pytanie, czy można to usunąć bez lakierowania?

PBuFkzJuSw4xtCM4ce7tmyP_lKYEktACgDXxxosC

 

O4fx7wWPEq9U2y2QY5yl9h9NR-eQ_VlchdG8-NJ3

 

eUYfWRn5gO8YEOru53c3QjKnTr8a6Ap_VSUc5Qgz

 

pOo81F8v8uaeRmCzopFzWPpOH7YnVxfUDb6J1dY_

 

3. Na desce rozdzielczej ktoś coś przykleił i pozostał klej. Znów to samo pytanie, jak się tego pozbyć, bez uszkodzenia deski? PS. jest to dość twarde

pgwBAfBqgkJeCMcnXMyrpMsLnnzWqB2VShOkKVx7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kleju na karoserii to ja powiem z własnego doświadczenia ale nikogo nie namawiam do tej metody. 

Zdejmowałem oryginalne listwy ochronne boczne. Klej trzymał się karoserii jak wściekły.  Próbowałem benzyną ekstrakcyjną, sklepowymi specyfikami do klejów, naklejek itp. kilku firm.   Wszystko nie dawało ani trochę rady.    Pomogło WD-40. Rewelacyjnie zmiękczyło klej i łatwo zszedł od samego smyrania palcem.   Ale to niech się zawodowcy wypowiedzą czy to bezpieczne. U mnie śladu żadnego po WD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.