Skocz do zawartości

Red DeWheel CleanTechco


prusiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie ostatnio miałem możliwość przetestowania Red DeWheel

Opis producenta

Cytuj

  Preparat Red DeWheel służy do dekontaminacji lakierów i usuwania drobinek metalu z powierzchni lakierowanych, usuwania lotnej rdzy oraz pyłu z klocków hamulcowych. Środek po nałożeniu na zabrudzoną powierzchnię zaczyna reagować z drobinkami brudu w postaci zmiany koloru na ciemno czerwony/fioletowy. Powstaje wtedy tzw. ‘efekt krwawienia’. Żelowa konsystencja ogranicza spływanie środka z powierzchni czyszczonej. Aby przyśpieszyć reakcję i działanie środka można wspomagać się pędzlem detailerskim lub szczotką do czyszczenia felg. Produkt bezpieczny dla lakieru oraz felg.

Cena

0,5l-29,99zł

1l-49,99zł

5l-219,99zł

 

czas na kilka zdjęć :P

tutaj przed aplikacja:

606c36e67a39.jpg

98e652550db9.jpg

 

tutaj niecałą min po aplikacji:

 

7134025a3a83.jpg

 

50aa2e43d5f8.jpg

2cb1ccfd93dc.jpg

807878c4b902.jpg

Teraz czas na pędzelek

fabbac3df825.jpg

 

Na koniec poprawaka Tugą lecz po dłuższym czasie nic nie wykryłą. Przepraszam za jakość zdjęcia lecz lepszego nie mam:(

21c8c5fb36b7.jpg

Tutaj już po spłukaniu i widać że preparat ładnie sobie poradził

531eeefc4c8c.jpg

 

19537143725b.jpg

 

 

Teraz moje wrażenia, jak dla mnie produkt zrobił to co powinien, poruszył brud na felgach które są regularnie czyszczone i z pomocą pędzelka preparat po splukaniu pozostawił czystą felge,żeby sprawdzić czy coś zostawił Red drugi raz felga została spryskana tugą lecz po paru min nie było żadnego śladu krwawienia. Teraz cos o samym produkcie kosnystencja żelowa bardzo dobrze trzyma się na feldze nie spływa z niej ani nie wysych po krótkim czasie,zapach po aplikacji nie wyczuwalny jak to jest z niektórymi produktami które drażnią swoim zapachem. Jak dla mnie produkt bardzo dobry do regularnego dbania o felgi.Mały tester wystarczył mi na 3 mycia wszystkich felg,na koniec rozcieńczyłęm produkt z wodą 1:1 i musze powiedzieć ze nie widziałęm różnicy w działaniu przed i po rozcieńczeniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

też coś dorzucę od siebie powiem tyle że zapominałem zrobić zdj felgi przed ale była już uwalona konkret :))

nie będę się rozpisywać powiem tyle zrobiło co miało zrobić, duzo krwi pędzelkowanie i felga czysta, jednym malutkim minusem dla mnie szybko zasycha jak dla mnie tuga dłużej leży bez zasychania, ale z domywaniem podobnie :)) i chyba się skusze na 500ml :) po prostu dobry produkt w dobrej cenie polecam !!

446qHeIl.jpg

MR93Alul.jpg

dTUVUS1l.jpg

91BUKK6l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.