Skocz do zawartości

Nano Ceramic Protect CutX


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

w temacie z QD od Nano Ceramic napisałem:

712595 Do mojej paczki z QD też było dorzucone właśnie CutX. Według opisu podobno najlepiej radzi sobie na mocno utlenionych lakierach. Jeszcze nie miałem okazji użyć, jak użyje postaram się zrobić kilka zdjęć :good:

 

Jeden z użytkowników wspomniał też, że cała gama produktów jest naprawdę dobra z wyjątkiem CutX który nie robi nic. Czyżby czarna, a właściwie różowa owca? Reszty produktów nie używałem, ale CutX było dorzucony to postanowiłem sprawdzić sam.

 

Opis producenta:

Nano Ceramic Protect CutX – Pain Renovator – High Gloss – REGENERATOR LAKIERU – WYSOKI POŁYSK

 

CutX gwarantuje piękny, długotrwały połysk lakieru bez większego wysiłku. Ekstremalna szybkość działania i łatwość w użyciu to zalety tego produktu. W prosty, profesjonalny sposób oczyścisz, zregenerujesz i ożywisz matowy lakier. Produkt maskuje mniejsze rysy i inne niedoskonałości lakieru. Nie brudzi plastików, uszczelek, nie pozostawia smug. Dzięki unikalnemu składowi idealnie nadaje się do silnie zabrudzonych, utlenionych i zniszczonych powierzchni.

 

 

 

Butelka porządna, taka sama jak w przypadku QD z tym, że bez dokręconego atomizera:

 

DSC04242.jpg

DSC04243.jpg

 

Jest polski opis :good:

 

DSC04244.jpg

DSC04245.jpg

 

Sam produkt to umiarkowanie gęste, różowe mleczko o dosyć chemicznym zapachu. Klimaty Hi Temp, Fusso, Colli 476 ;)

 

DSC04246.jpg

 

Produkt na początku postanowiłem przetestować na plastikowych dokładkach. Połysk jest, ale względu na miejsce mają sporo "grubasów":

 

DSC04248.jpg

DSC04249.jpg

DSC04250.jpg

 

Tak to wygląda przed, pod LEDem:

 

DSC04253.jpg

DSC04254.jpg

 

Mieszamy:

 

DSC04255.jpg

 

No i lewa strona po, efekt jeżeli to minimalne przyciemnienie :dontknow:

 

DSC04259.jpg

DSC04260.jpg

 

Latarka w rękę i szału nie ma. Odcięcie widać ale na rynku są o wiele lepsi "oszuści":

 

DSC04265.jpg

DSC04268.jpg

 

Postanowiłem poszukać elementów bardziej porysowanych, utlenionych, takich o jakich pisze producent.

 

Tutaj już efekt mocno widoczny, na wyświetlaczu zestawu głośnomówiącego:

 

DSC04273.jpg

 

Tak samo tutaj :good:

DSC04279.jpg

 

Podsumowanie:

Jako politura na zadbany lakier moim zdaniem się nie sprawdza. Sprawa ma się inaczej jeżeli powierzchnia jest mocniej zniszczona, wyblakła (czyli to o czym pisze producent). Możliwe, że na starych lakierach typu np. wyblakły czerwony z którego zrobił się różowy robi magię. Niestety nie znam nikogo z takim szczurkiem, żeby coś takie przetestować. Będę jednak miał w pamięci, może kiedyś trafi się okazja. Co do samej aplikacji nie mam uwag. Zarówno ręcznie jak i maszynowo rozprowadza się i dociera bardzo dobrze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.