Jump to content

Hyper dressing


Gibon86

Recommended Posts

Co myślicie o tym środku? Chciałem do siebie na myjnie coś kupic dobrego i nie wiem czy warto? Jak to sie ma w porównaniu np. do natural shine? Różnica cena/ilośc znacząca.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hyper dressing jest jeden z mojich ulobionych dressingow pod wzgledem ze tak naprawde nadaje sie do wszytkiego, tylko trzeba wymieszac inne koncentracje i daje inny polysk, natural shine nigdy nie uzywalem bo wsyczy polecali wlasnie Hyper Dressing. Duzo go uzywam pod maska (pierwsze mycie z Super Degreaser) i tam gdzie plastyki juz mialy nalozony troche BlackWow. W wewnetrz go uzywam tylko w tych miejsce gdzie slonca nie ma, bo nie ma UV protection, to rzesty albo APC i szybko aplikacje Poorboys Natural Look.

Link to comment
Share on other sites

Waśnie o to mi chodziło. Po policzeniu kosztów taka butelka 0,5 litra gotowego środka wychodzi bardzo tanio. Cene można porównac do marketowych środków. Chyba nie ma co się zastanawiac tylko kupowac tymbardziej że z UK bym zamawiał? Środek głównie używałbym do wnętrza. Zależy mi na dobrym stosunku cena/jakośc bo to w ilościach hurtowych bym zuśywał.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.