Skocz do zawartości

NAPRAWA FOTELI SKÓRZANYCH WYPEŁNIANIE UBYTKÓW


Misiek_M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Przymierzam się do tematu naprawy i farbowania przednich foteli w jasnej skórze.

Na bokach są widoczne wyraźne pęknięcia, do tej pory moje naprawy skupiały się tylko na farbowaniu, ale obawiam się że tym razem przydałby się jakiś wypełniacz. Korzystałem z produktów lederzentrum . i tu pojawia sie problem, lederzentrum w swojej ofercie ma płynną skórę ale wg. ich zaleceń nie powinno się stosować na miejsca narażone na masę ciała itp. Widziałem ejdnak u innych producentów w ofercie np. funiture clinic płynna skóre i wg ich opisu można spokojnie stosować na miejsca narażone na prace np. boki foteli . Co doradzicie ? jakie jest wasze zdanie ? sa to absolutnie różne produkty i dokupić produkt innej firmy czy to tylko kwestia podejścia sprzedawcy ?

Dzięki z góry

 

8188234_18406048_1368317809896863_464543355_o.jpg

8188235_18426816_1368317763230201_1942848776_o.jpg

8188240_18426816_1368317763230201_1942848776_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpachla, farba, wykończenie, zabezpieczenie i na jakiś czas będzie dobrze, ale przy tak dużym procencie powierzchni elementów jaki zajmują zniszczenia skłaniałbym się na wymiane skóry na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio troszkę powalczyłem z 17-to letnią skórą która wyglądała tak:

 

nmmk1rvkkqga_t.jpg

 

ltylxgdgwuwz_t.jpg

 

ubfz8pc2ro8s_t.jpg

 

nbis2oyykgat_t.jpg

 

Po dokładnym oczyszczeniu (Strong) i zastosowaniu odpowiednich preparatów do zmiękczenia oraz odtłuszczenia (Lether Prep, Lether Alcohol) oraz wyszlifowaniu padami ściernymi oraz zaszpachlowaniu wszystkich dziurek, wyszło coś takiego jak poniżej, farby Colourlock, top z FurmitureClinic (przegiąłem z matem) zabezpieczenie Colourlock.

Tutaj jeszcze przed warstwą zabezpieczającą bez matu:

 

wewyp6f1y6xu_t.jpg

 

Tutaj już lakier wierzchni:

 

21a5igq6nx95_t.jpg

 

9y9ye9bcjmld_t.jpg

Nie wiem czemu zdjęcia wyszły takie małe, ale ostatnie jest tutaj większe:

http://fotowrzut.pl/4TIP29SV51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.