Jump to content

Lowdaily 2018

    

Event details

Lowdaily 2018

24 sierpnia – 26 sierpnia

24 sierpnia o 19:00 do 26 sierpnia o 22:00 UTC+02

MotoPark Tor Toruń

ul.Bielańska 66, 87-100 Toruń

lo.jpg.4d4de395d0624b837859fa88b8b6e1f7.jpg

Cytat

 

Witajcie!

Po 5 latach od zainicjowania naszych spotkań chcemy was zaprosić na coś zupełnie nowego. W tym roku Lowdaily odbędzie się w cudownym Toruniu!

W tym roku zmieniamy naszą imprezę w prawdziwy festiwal pięknej motoryzacji, podzielony na 3 części:

- Stance
- Drift
- Time attack 

Wszystko odbędzie się w dobrze wszystkim znanym Moto Parku przy ul. Ignacego Łukasiewicza 66 w Toruniu.

Przed nami weekend pełen wrażeń i atrakcji przepełniony adrenaliną i oktanami :)

Dla uczestników naszej imprezy w tym roku przygotowaliśmy kilka konkursów, tj.: najładniejszy samochód, najładniejsza felga, najładniejsza komora silnika, a także konkurencje w których bój stoczycie między sobą czyli Air Battle, najgłośniejszy wydech czy car audio. 

Ale to nie wszystko! W tym roku będziecie mieli możliwość wystartowania w pucharze Wojna Północ-Południe 2018 - TuningKingz Tournament. To jedna z rund turnieju, w którym główna nagroda to 10 000zł!!!

Oprócz tego w piątek i sobotę odbędzie się walka o puchar w drifcie dla amatorów i profesjonalistów! 

Niedzielę zarezerwowaliśmy dla najszybszych z nas, czyli Time attack realizowany przez time4rally.pl - WLTA & WLRX FanClub. Czas zmierzyć się nie tylko na prostej :)

Jeśli macie dzieci koniecznie zabierzcie je ze sobą! W tym roku specjalnie dla naszych pociech przygotowaliśmy specjalny kącik, w którym pod okiem wykwalifikowanych opiekunów będą mogły miło spędzać czas.

Dla miłośników adrenaliny przygotowaliśmy pole do paintballa. Zapisy w grupach możliwe będą na miejscu.

Z myślą o łasuchach przygotowaliśmy specjalną strefę Food Trucków, w której każdy znajdzie coś dla siebie :) Po obfitym posiłku będzie można się schłodzić wyjątkowymi trunkami od Browar Szpunt dostępnymi na miejscu.

Warto podkreślić, że nie zapominamy o turnieju w Beer pongu, który odbędzie się w sobotę a jego patronem został Browar Szpunt.

Nocleg możliwy jest na miejscu, toalety oraz prysznice są do waszej dyspozycji przez cały weekend. Jeżeli jednak wolisz inaczej to poniżej znajdziesz listę najbliższych hoteli:

http://hotelmeeting.pl/
http://www.hotel-solaris.pl/
http://www.hotel-gotyk.com.pl/
https://www.hotelbb.pl/pl/torun
http://www.ibis.com/pl/hotel-7147-ibis-budget-torun/index.shtml

 

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.