Jump to content

Jurassic Cars Party 2018

    

Event details

Jurassic Cars Party 2018

10 sierpnia – 12 sierpnia

10 sierpnia o 16:00 do 12 sierpnia o 14:00 UTC+02

Bałtów

jura.jpg.385849ea54a43da7953a61c2012a0ca4.jpg

Cytat

✪✪✪ Jurassic Cars Party 2018 ✪✪✪

Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję eventu organizowanego w JuraParku w Bałtowie - Jurassic Cars Party 2018! 

TERMIN EVENTU: 10.08.18 - 12.08.18
Główny dzień dla zwiedzających: SOBOTA 

Impreza odbędzie się na terenie JuraParku w malowniczym Bałtowie niektórym znanego już z poprzednich edycji JCP.

To niesamowite miejsce, kryjące w sobie niepowtarzalny klimat w którym każdy na pewno będzie się czuł znakomicie i jeszcze nie raz tu wróci!
Celem naszej imprezy jest zebranie w jednym miejscu posiadaczy najlepszych projektów tuningowych z całego kraju, które wybrane będą przez nas drogą SELEKCJI ONLINE. Chcemy wybrać około 150 aut, i gościć na głównym placu jakim jest idealnie utrzymana murawa boiska co tworzy znakomite miejsce.

Zlot będzie się odbywał od piątku do niedzieli. Za dnia mega chillout z fajnymi konkursami, wieczorem party hard dla uczestników zlotu na terenie Okręglicy :D

*ZGŁOSZENIA AUT*

Zgłoszenia projektów ruszają 1 maja 2018!


Informacje odnośnie noclegów, selekcji jak i pozostałych ważnych informacji będą na bieżąco podawane i aktualizowane. Zachęcamy do zaklepywania sobie terminu i zaufania Nam, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby Was nie zawieźć i mamy nadzieję, że Jurassic Cars Party stanie się eventem na który będziecie mieli ochotę wracać co rok! Pasja, zamiłowanie i dobra zabawa... to wszystko będziecie mogli spotkać w jednym miejscu! ;)


JCP 2017 -> https://www.youtube.com/watch?v=QjWjj_1X0rY&feature=youtu.be

Liczymy na dobrą frekwencję i udany weekend. Musisz tam być! 
Firmy/osoby chętne do współpracy prosimy o kontakt.
jurassiccarsparty@gmail.com

DJ:
Szklaan (SzklanDj)
 

 

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.