Jump to content

Codename: WANTEDS - Crime Car Weekend

    

Event details

Codename: WANTEDS - Crime Car Weekend

21 lipca – 22 lipca

21 lipca o 10:00 do 22 lipca o 18:00 UTC+02

Kujawsko-pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego W Minikowie, Oddział, Nizinna 9, 87-801 Włocławek

code.jpg.32549124e2f01fa8fb023d97c883c1ea.jpg

Cytat

Pamiętacie Hunting Night? My pamiętamy i wspominamy je jako najlepsze weekendy WANTEDS minionego sezonu. Wszystkim, zapewne Nam jak i Wam, apetyt wzrastał z każdym kolejnym epizodem Huntingu, którego kumulacja i wielkie booooooooooom odbyło się w Łodzi. W klimacie podziemnego parkingu, dobrej muzyki i niezapomnianego klimatu.

Okej, starczy o tym co było. Hunting przeszedł do historii, a my nie spoczęliśmy na laurach, a kombinowaliśmy czym zaskoczyć Was w 2018 roku. Myśleliśmy, co zrobić by zapoczątkować coś więcej, coś nowego, coś gdzie będziemy mieli jeszcze lepszą możliwość integracji i poznania się.

Tak... stało się, a przed Nami pierwsza edycja CODENAME:WANTEDS czyli weekendu podkręconego nutką nielegalu. Cieszmy się bowiem wtedy Tym co jest zakazane, docenimy to za co wielokrotnie obrywa nam się uchylając szybę kierowcy i wysłuchując znana wszystkim dokładnie regułkę " Poproszę dokumenty do kontroli....". No tak, jesteśmy przestępcami, złymi ludźmi, a wystające kola, wymuskane lakiery oraz nieokiełznane ilości koni mechanicznych pod maską przyciągają nie tylko obserwatorów, ale także Panów i Panie, które we krwi mają nadmienioną regułkę.

Zapomnijmy o tym w ten weekend i wspólnie zbijmy piątki, podziwiajmy nasze projekty, wymieńmy doświadczenia i kontynuujmy klimat z jakiego poznaliście Nas w ubiegłym sezonie, klimat WANTEDS! 
Niech rozpocznie się Crime Car Weekend otoczony piękną bezpieczną strefa, gdzie zakazane będzie podziwiane.

Nie chcemy by były nas setki, chcemy wspólnie z Wami pokazać najwyższy poziom łącząc tego dnia race, drift oraz stance w wyluzowanym klimacie, spędzając dzień wśród konkurencji, inauguracji i tego czego nie mogliśmy wspólnie przeżyć w zeszłym roku imprezy, melanżu, baletu i długiej upojnej nocy niczym ze znanego wszystkim PROJEKT X! 
No może poza wjeżdżaniem do basenu 😉 Szanujmy to nad czym pracujemy cały rok 😉 Bardzo prawdopodobne, że wielu z Nas obudzi się kolejnego dnia z amnezją, jednak z ogromnym poczuciem satysfakcji, że było się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i z odpowiednimi ludźmi!

Ilość czy jakość? Odpowiedz jest oczywista, stawiamy na jakość i jakości otwieramy bramy Naszego zlotu! 
Scena tuningowa jest mocna, a my chcemy by tego wieczoru ta moc była razem z Nami i zapisywała w historii coś co cyklicznie będzie oznaczało dla wszystkich Nas najważniejszy weekend w roku! 
Chcesz wpaść z nudów? Tu nie można wpaść z nudów, tu trzeba chcieć być! Nikt w życiu nie lubi przypadków, a na pewno nie My 😉

Konkurencje, konkursy, zawody, wywiady? Mamy dla Was cały wachlarz atrakcji, a ilość nagród wciąż rośnie. Wystarczy spojrzeć chociażby na część naszych konkurencji i zastanowić się, w której z nich uda Wam się coś zgarnąć. 
Najlepszy fitment? Performance? Może najniższe auto, albo najbardziej zadbane? Nie? To może Tobie należy się nagroda za najbardziej nielegalny projekt, gdzie lista przewinień jakie powinny trafić na mandat nie mieści się na bloczku? Nadal nie widzisz miejsca dla siebie, może wtedy warto wraz z ekipą spróbować sił w drunk driver's i tam zgarnąć nagrodę? Trzymamy kciuki za każdego z Was, a paczki pełne nagród będą uśmiechać się do Was ze sceny przez cały dzień.

Wyczekuj trailera imprezy, który pojawi się wkrótce i zabierze Cię w ten niepowtarzalny klimat!

Jesteś widzem? Musisz to wiedzieć! 
1 dzień 30zl 2 dni 40zl Liczba wejściówek ograniczona! 

 

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.