Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie za rywalizację - chociaż popieram, że następnym razem chcę być na końcu bo cały czas uciekać to się słabo jedzie :) No i nie będę jadł obiadu/kolacji wcześniej. 92kg robi swoje.

 

ayrsen, czekam na PW z kwotą do przelewu i numerem konta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas uciekać to się słabo jedzie :)

Cały czas gonić też nie jest łatwo... Choć po wyprzedzeniu JM63 pod koniec zabawy stałem się goniącym i gonionym.

 

92kg robi swoje.

Yasiek - nadrabiamy ambicją, namiastką umiejętności i (ja) znajomością (tego) toru... :-]

 

kiedy teraz jakies jazdy planujecie?

Wczoraj... :P:P:P

 

A tak serio - pewnie za jakiś czas znowu - może na innym torze? W Gdyni jeszcze nie jeździłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki :( Ale wczoraj nie dojechałem, dobiło mnie robienie na 2 zmiany kolejny dzień z rzędu :P A i mojej pięknej się nie chciało stać i kopać w oponkę :(

 

Ps. Ktoś chętny na grupówkę?

IronX (lub odpowiednik)

Prickbort / Sanesolv ?(lub odpowiednik)

Glinka (lub... a nie :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM63, trzeba przyznać, że jak obsługa pyta się klienta, które karty wymagają regulacji to szacun :D:lol:

:dontknow::dontknow::dontknow::roll::roll::roll::D:D:D

 

W 11 geometria by sie przydała, bo jechał bokiem.

Prawym czy lewym? Przekażę Bartkowi żeby im zgłosił - pewnie dziś tam u nich będzie... :dontknow:

 

Bartek go wcześniej ujeżdżał pewnie i za dużo razy bandę zaliczył :)

Podobno Bartek nie uderza w bandy - to bandy uderzają w Bartka... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mess robię zakupy w Caroku - jak coś ktoś chce piszcie na pw ;) od 2.08 jestem w Gdyni na urlopie to się ugadamy na odbiór.

W piatek wracam do Gdyni i planuje ok 22-23 być na BP Hutnicza Gdynia. Wiem że auta już myliście, ale może ktoś nie 8-)

Szukam kogoś chetnego do odsprzedania trochę MEGUIARS ENDURANCE, bo kończy mi się Nielsen B. i chciałbym tamtego wypróbować :mrgreen:

Pozdrowienia ze Szczecina :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.