Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Mess, przynajmniej dressing na oponki się położy, lepiej bokiem będzie latał:)

 

wojtassss, z górki, z wiatrem i po Sonaxie tyle pewnie polecą:)

 

Panowie, na kiedy w takim razie się ustawiamy na polatanie? Kilka osób już chętnych jest więc ciekawie może być :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pgearena.gdansk.pl/tor_gokartowy

 

tutaj macie też ceny bo strona PitStopu jeszcze nie ruszyła.

 

Ja bym się pisał na wyścig 15min. Kwota przyzwoita.

 

Można się nawet umówić na porę wieczorną np 20-21, aby było łatwiej wszystkim zaplanować czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie news dnia wczorajszego Żagle witominio g.14.30 wjazd g.19.50 wyjazd :-]

Mycie wstępne aktywna piana, spłukanie. Ironx + nafta, mycie silnika, mycie zasadnicze 2 wiadra , glinkowanie, płukanie i wyjazd. Po miedzy był jeszcze wyjazd na obwodnicę w celu osuszenia auta. Nie wiem ile takich wizyt bedą wstanie wytrzymać :lol: Stałem w boxie przy ich pomieszczeniach i łazili ogladali , ale ani słówkiem nic nie powiedzieli :D Potem hala garażowa, ogarniecie środka, cleaner na graphicie i sealent na deser. Skończyłem o 4 rano. Uffff.

Polecam Żagle :kox:

P.S.

Brakuje tylko prądu żeby na dalsze prace nie trzeba było się wynosić do domu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frycu75, tam chyba jest prąd na tych skrajnych stanowiskach :) ale uwielbiam ich podejście żeby mieć wszystko w d... :) Ja przedwczoraj 3h na stanowisku siedziałem i też nikt ani słowa. Musiałem wyjechać żeby z odkurzacza skorzystać na koniec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos to ogarnia jak to jest z tym prawkiem na skuter?? ogarnalem sobie skuter na te korki w naszej kochanej Gdyni ...a dzisiaj sie dowiedzialem ze musze jakies prawko zrobic :|

 

na jakis kurs msuze isc? czy odrazu na egzamin mozna ??

 

takie cos znalazłem:

Osoby, które przed wejściem w życie Ustawy o kierujących ukończą 18 lat (czyli urodzone do 18 stycznia 1995 roku) będą mogły na terytorium RP dalej kierować motorowerem bez prawa jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.