Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

ak do michała nie dopchacie się w kolejkach to zapraszam do siebie na pranko, przyszły tydzień mam wolny więc można działać

 

ja do Ciebie w koncu msuze oddać swojego, bo juz sie zbieram drugi rok :mrgreen:

 

[ Dodano: 26 Kwiecień 2013, 18:39 ]

znajdzie się chwilka na BMW mojej kobiety?:P Stawiam dużeee piwo

 

oj piwek to mi duzo zostalo po parapetowie... wydatki i jeszcze raz wydatki teraz tylko... preferowałbym bardziej gotówke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mawiają-szewc bez butów chodzi

 

dokladnie...nie mylem i nie sprzatalem auta od listopada chyba... jedynie co to płukałem tylko raz na miesiac moze... no i raz co mi umyli jak odbieralem od blacharza po wypadku :/

 

coś moje chęci ostatnio spadły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy przy takim juz kombinowaniu nie bedzie ktoś tam furczał... chodziasz niby te stacje są zamkniete i nikogo tam nie ma... no ale ;) na dąbrowie kamery są na kazdym stanowisku. nie wiem jak na witominie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obydwu żaglach mają mynię w d... jak kolejka sie nie robi i inni klienci nie furczą można wszystko. Gadałem z właścicielem samoobsługi w Chwaszczynie ( robi mi cb) i nie widzi problemu zeby uzywać własnej chemi i długo siedzieć na stanowisku, jak nie ma kolejki. Luzik jest w tygodniu wieczorami i nocami :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chemia jedno a mycie silnika z olejów ? na pewno maja tam separatory jakies na tego typu zanieczyszczenia, bo zawsze cos wyleci podczas mycia... ale kurde nie wiem czy tak beztrosko sobie mozna umyć silnik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wywożę rodzinkę do teściów.Jak sił starczy to w nocy 22-23 melduję się żagle-witomino ze srebrnym mondeo ojca. Plan jest zrzucić koła, umyć nadkola,koła i kołpaki, może silnik - diesel - zobaczę czy do rana dam radę i czy obsługa rzeczywiście będzie miała mnie w ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.