Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ja w tym tygodniu pojade sobie tam umyć autko jakos po pracy... bo od miesiaca stoi w warsztacie po wypadku, wiec pewnie syf bedzie okrutny... pogadam kiedy mozemy przyjechac i z gory narzuce termin... komu bedzie pasować to bedzie - i to chyba najlepsze rozwiązanie,bo tak to nigdy nie dojdziemy do porozumienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał działaj i na nikogo nie patrz. Jak będzie pasować to każdy przyjedzie, a wszystkim sie nie dogodzi ;)

 

[ Dodano: 24 Luty 2013, 02:23 ]

Ja mam dawcę w postaci Matiza w agresywnym czerwonym kolorze 2-3 dni wolnego chce przeznaczyć właśnie na jego i wyczyszczenie wnętrza.

 

Wnętrze lanosa robiłem z brackim 2 dni. Wrzuciłem relację w " pokaż swój blask" Proste plastiki że szczotka można szorować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w garażu Matiz się mieści, ale nie wiem czy gniazdko wytrzyma dwie maszyny ;) Można sprawdzić najwyżej znowu będę prosił Panów ze spółdzielni o wpięcie bezpiecznika :lol:

 

ale ja najwczesniej czas znajdę na tą zabawę za 2 tygodnie :( nawał roboty ostatnio mam taki że nie wiem w co ręce włożyć - ja się pytam gdzie ten kryzys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie mam kiedy ogarnac tej miejscowy..odebralem auto od lakiernika i blacharza i co ciekawe umyli mi i wysprzatali w sumie w srodku troche, wiec tez nie jade umyc tam swojego auta...

 

ogolnie brak czasu na cokolwiek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ja też się na Hutniczą wybrałem - chłopaki mają raczej gdzieś co tam się dzieje dopóki nie blokuje się kolejki. Co prawda byłem bez Glorii ale nikt na skrzynkę środków przy myjni nie reagował ;) Chciałem się wybrać pod żagle bo w sumie nieźle wiało, ale finalnie odpuściłem - za daleko :)

 

Bartek co do PW to napiszę w poniedziałek, zapomniałem kompletnie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.