Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko kwestia dogadania....

 

 

mozna hale nawet wynajac na caly dzien... jedna hala duza, spokojnie na korekte... tylko nie wiem jak w nocy, bo oni tam parkuja swoje autka ;)

 

karcher jest, woda z węża tez....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ekipę :ad: z 3M :) Czy myjnia na Karwinach to nie Forest? Kiedyś tam myłem, ale z czasem przestała mi odpowiadać ich jakość :/ Z miłą chęcia bym sie z Wami spotkał tylko że w 3M jestem tylko w weekendy, a wtedy dzieci,żona i ... ale nie mów nigdy - nigdy :mrgreen: Przeczytałem cały wątek więc prawie wiem co tu się działo i jak działacie :good:

Jeżeli byście chcieli zwykłe mikrofibry 40/40 cm, gramatura 385g/m2 bo mam ich trochę to piszcie. Produkcja polska firma ekko cena 5zł/ szt kolor granatowy. Był pewien pomysł i ... a towar został :( Nie handluję tym, a sam zuzyję zapas za kilka lat, wiec żeby mole nie zjadły ponizej kosztów zakupu ;) Auta myję i sprzątam na BP hutnicza i w hali garażowej gdzie zawsze temperatura na plus. Mam agregat 2kW wiec może kiedyś jakaś polerka nawet na bezdotyku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze na poczatku po prostu trzeba by zrobic malego spota w jakas sobote w dzien czy cos... kazdy by zoabczyl gdzie to ...oczywiscie mozna cos poprobowac, zrzucic sie na tam powiedzmy 2-3 roboczo godziny (zalezy ile osob bedzie itd...)

 

pogladalo by sie wtedy z wlascicielem hali, cos poustalało i wedy bedzie wiadomo co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myjnia na Karwinach to nie Forest?

 

była ;) no ja tam juz nie pracuje od kilku lat, to dlatego Ci przestała odpowiadać :D

 

[ Dodano: 21 Luty 2013, 22:46 ]

oj z niedziela moze byc roznie, wole tam nie prosic o niedziele... najlepiej jakas sobota na poczatek... na spotkaniu mozna ustalic czy w niedziele by im nie przeszkadzalo czy cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak mi dacie termin z wyprzedzeniem 2 tygodniowym (pewniak) to na 90% postaram się tak ułożyć plan pracy żeby być na miejscu. Dziś potwierdzałem trase na elbląg, olsztyn, suwałki, białystok, ostrołeka, mława i w piątek wieczorem Gdynia :kox:

Jak widac człowiek zarobiony :dontknow: Ale piątek w tygodniu wieczorem ok jak temat nagrany wczesniej ;) Żonie nawet mogę powiedzieć że trasa sie wydłużyła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BMW e46 - które samo krzyczy " :ad: mnie" ale niemożna jarać lakieru na dachu :D Już pracuję nad ogarnięciem miejsca i urlopu ;)

 

A tak serio Yasiek - bardzo chętnie pomogę ile mogę zawsze się czegoś poduczę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest zawsze miejscówka :/ ja w sumie mogę Matiza do siebie do garażu wstawić bo się tam zmieszczę - jak wjeżdżam Astrą to tylko bokiem mogę prześlizgiwać się.

 

Ciekawe co wyjdzie z tą myjnią na karwinach - ciekawa opcja może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.