Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Pogadaliśmy z cieciem, wporządku się wydawał. Mówił że jak będzie więcej osób to nawet o jakimś rabacie pomyślimy. Opłukaliśmy auta ja za 6zł a Bartek za więcej, zacząłem myć felgi a Bartek pianować z Glorii, po chwili przyjechał właściciel- młody cwaniaczek, zaczął się rzucać że kolega mówił przed chwilą że nie wolno właśnej chemii gdzie gość nic nie wspomniał a na moje kiedy to powiedział dostałem odpowiedź że 10 minut temu gdzie właściciela jeszcze długo nie było!

Wyłączył stanowiska gdzie staliśmy, Bartek miał piane na aucie więc przejechał na inne, wrzucił 6zł i reszta stanowisk wyłączona, pieniądze przepadły. Na oddanie kasy odpowiedział że on nie widział jak było wrzucane, że kamery stanowisk nie obejmują i nic nie udowodnimy.

Także pierwszy i ostatni raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ripostę dostaliście na poziomie nie ma co gadać. Jak tak się prowadzi biznes to ta myjnia ma dni policzone. Afrontem do klienta :D

Sam jeżdżę na bez-dotyk zimą przy Hutniczej obok Neste. Biorę pianownicę nakładam pianę i opłukuję programem 4 i 5.

Nikt się jeszcze nie czepiał.

 

PS. Właściciel jakiś emeryt z laseczką jest że ponoć szacunku do starszego nie mieliście ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas123w, co Ty z dziadkiem była kulturalna gadka. On mówił że wie najlepiej, a my że mamy swoje zdanie :) Ja rozumiem gdybyśmy przyjechali w południe w największy ruch ale w niedzielę o 20? Bez przesady... Jak ktoś nie chce zarobić to kto go będzie zmuszał?

 

Najlepszy bezdotyk to chyba ten pod żaglami - dobrze osłonięte i dobry punkt przelotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze bede walczyl blizej mnie w tej chwili, w redzie jest jedna, nie widzr tam duzego ruchu, ciecia tez chyba nie ma. Obok jest wymiana butli ale to chyba oddzielna para kaloszy bo tam ciec jest. Tomek wie o ktorej mowie.

 

Artur pw do ciebie poszedl, odpowiedz jak bedziesz mial chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze cały czas chodzi mi po głowie ten W5 Polishing Wax za 11,99 - nie ma bata jutro kupuje :D

Co to za cudo? bylo cos gdzieś na forum o tym?

 

Jeszcze w temacie myjni bezdotykowej - ta na wjezdzie do Redy od strony Gdyni po prawej calkiem ok, ciśnienie porządne, ustawione czasy nie są krótkie.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

 

P.S. od nowego roku licznik postów sie w profilu zeruje? mam 1 na liczniku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.