Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy kogoś to zainteresuje ale w Galerii Rumia jest możliwość samodzielnego umycia samochodu, cena za mycie np. A6 to 24zł, myśle że nawet warto ;)

Tylko trzeba zadzwonić wcześniej i umówić się na konkretną godzinę, numer 721-994-721 :P

Może przy okazji jakiś spot po świętach?

Na grupowe mycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemia własna?

 

Myśle że kwestia dogadania, ale akurat to chyba nam nie przeszkadza że użyjemy własnej?

Dostęp do karchera i wody.

 

Jakieś limity czasowe?

Myjesz auto, co zajmie ok godzinki, potem wyjazd z miejsca i możesz działać, na parkingu temperatura na + :good:

 

Ogólnie trzeba porozmawiać z właścicielem, im więcej chętnych na takie coś i częściej byśmy działali tym prawdopodobnie byłoby dla nas lepiej.

 

Na 1 pierwszy raz przyjeżdżamy w jak najwięcej aut, pokazujemy że jest zainteresowanie na takie coś, dogadujemy z właścicielem kwestie kolejnych myć, w razie potrzeby możemy coś poradzić pracownikom jeśli będą pytać 8-)

 

[ Dodano: 21 Grudzień 2012, 18:33 ]

]Nie wiem czy kogoś to zainteresuje ale w Galerii Rumia jest możliwość samodzielnego umycia samochodu, cena za mycie np. A6 to 24zł, myśle że nawet warto

 

 

 

Chemia własna? Jakieś limity czasowe?

 

Nie sprecyzowałem. Chodzi o to że jest tam myjnia ręczna, można oddać auto i odebrać umyte. Koszt takiego czegoś to 24zł za A6. W tej samej cenie można "wynająć" stanowisko i samemu umyć samochód :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.