Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Michale już mam swój sprzęcik :-]

 

ooo dopiero przeczytalem... wlasnie sie ostatnio zastanawialem czy juz zakupiles :)

 

jaaaaaaa i znowu za pozno wlazlem na forum i dopiero przeczytalem o spotkaniu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu musicie robic te spotkania akurat jak ja nie mogę byc? :zly:
Jezusicku ja już nei wiem czy się spotykacie czy nie?
nie bardzo będzie warto się ruszać.
jaaaaaaa i znowu za pozno wlazlem na forum i dopiero przeczytalem o spotkaniu :/

Wymówki, wymówki, wymówki... :P:P:P

 

Spotkanie było. Był "Majka". Był bardzo fajny sprzęt. Kogo nie było, niech żałuje. 8-)

 

A może jakieś gokarty w końcu?

A może? :|

 

Ayrsen - Ciebie nie pytam bo wiem, że tak :)

:roll::roll::roll:

 

Gdańsk był dla Ciebie, Sopot dla mnie - niech Gdynia rozstrzygnie. Żeby nie było - nigdy nie jeździłem w Gdyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej,

dawno nic się nie działo ;)

Z racji, że w końcu dotarła do mnie paczka z Vampirem z ADBL :) Może zrobimy jakieś testowe usuwanie osadów metalicznych ?

ADBL Vampir vs Shiny Garage Iron Off V3 :-]

Co powiecie na wtorek lub środę ? Myślę że warto by zacząć ciut wcześniej niż standardowo z racji szybko zapadającego zmroku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się coś ruszyło w temacie.

Jestem chętny.

@Mess chciałem, żebyś mi przywiózł Tugę Alu-Teufel Gel, ale widzę, że jakaś drastyczna podwyżka cen nastąpiła.

Przy okazji pytanie, bo już się pogubiłem. Czy aktywna piana "zjada" wosk? Bo z tego co pamiętam to szampon wosku nie rusza.

Przy okazji spianował bym kobyłe i przeleciał na dwa wiadra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablogda #Tuga Dogadamy się on site ;)

#Piana aktywna - zależy jaka, piany o neutralnym Ph przeważnie wosków nie gryzą ;) Np. Shiny Garage Fruit Snow

 

@Yasiek Mam je cały czas ze sobą :P Jesteś jutro w pracy to może podjadę przed 17 do Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablogda #Tuga Dogadamy się on site ;)

#Piana aktywna - zależy jaka, piany o neutralnym Ph przeważnie wosków nie gryzą ;) Np. Shiny Garage Fruit Snow

 

O i oto mnie chodziło. A pianę mam dokładnie taką jak napisałeś. Także ja ze swojej strony czekam na datę spotkania bo jak rozumiem miejsce to co zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.