Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Yasiek - dziś to już na 100% nie dam rady ;)

Jutro raczej mogę podjechać. Pojutrze to jeszcze nie wiem.

Ja siedziałem dziś nad swoją "kobyłą" na BRW od 2.40 do 7-mej, a i tak jeszcze działałem pod blokiem i średnio z efektów jestem zadowolony.

Mam tak zapuszczone auto po urlopie, że szok :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego?

Jak wróciłem starsza córa jeszcze spała, młodszej nie ma, żonka szykowała się na 9-tą do roboty.

Przywiozłem świeże bułeczki na śniadanie, wypiliśmy kawkę - moja Pani poszła do swojej pracy ja do "swojej" i gra gitara :)

Teraz trochę "odreagowuję" w ostatnim dniu urlopu- jutro i ja wracam do tyry.

A swoją drogą moja małżonka jak widzi jak się zbieram na myjnię to z uśmiechem na twarzy puka się wymownie palcem w czoło :kox:

No i trochę ma racji, bo kto wstaje o 2 w nocy tylko po to żeby pojechać czyścić auto :D

Jak jechałem to ludzie z imprez wracali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek myśle ze tez ogarne:) Trzeba nałożyć wosk bo ten co leży nadgryźli panowie z lakierni :)

 

Yasiek jeszcze chwila, firma transportowa ma obsuwę. Dobrze ze GG nie potrzebujesz bo te dopiero maja kontenery spawane (wrzesień/październik) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dziś nie dam rady, a we wtorek madzia jedzie do "lekarza" i penie ze dwa dni zejdzie zanim zrobią. Jak znam życie to będzie trzeba trochę po mechanikach ogarnąć, więc pewnie po długim weekendzie będę na BRW (najprawdopodobniej w niedzielę wieczorem).

 

P.S. Panowie, który z Was działa polerką? Bo tak się przyjrzałem i będzie trzeba "kobyłę" maszyną przelecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.