Skocz do zawartości

Jak z opryskiwacza ciśnieniowego zrobić pianownicę.


faraon3021

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wskazówkom i radom z tego tematu opryskiwacz Kwazar Venus 1,5 Super Pro + przerobiony na pianownicę. Na razie testowałem na pianie Tenzi Car Max z ciepłą wodą - końcówka z dyszą herbicydową Marolex (czerwona) + jeden krążek filcowy Hettich + jeden otwór w rurce. Piana jest gęsta, utrzymuje się około 5 - 6 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zakupiłem lance 15cm do Mastera za 12 zeta w lokalnym ogrodniczym :D

Żałuje tylko, że wczoraj przy okazji wizyty w Obi w Tychach i zakupie trzech dysz Marolexowych (żółta, niebieska, czerwona) nie miałem wystarczająco dużo czasu (byłem przed samym zamknięciem) żeby pooglądać inne lance pod kątem zmodyfikowania ich by mieć ruchomą końcówkę... Ale co się odwlecze to nie uciecze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoozaQ, w obi są te dysze, dobrze rozumiem ?

OBI to dystrybutor Marolexa, ale z doświadczenia wiem, że nie zawsze jest wszystko z oferty, np. kupowałem mastera w Dąbrowie Górniczej, ale w ogóle nie było zestawów naprawczych i dysz dodatkowych. Wczoraj w Tychach mieli dysze, ale nie było lanc 15cm, tak więc jak trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem do OBI i pani z działu ogrodniczego poinformowała mnie, że w żadnym z OBI na terenie Warszawy nie ma, nie było i prawdopodobnie nie będzie lanc 15cm, które nas interesują, podałem dokładnie, że chodzi o lance R01mr15, (cytuje) "nigdy nie mieliśmy takiego produktu na stanie w OBI w Warszawie", na dodatek pytając czy jest możliwość np zamówienia tego do któregoś z OBI w Warszawie, usłyszałem że "lepiej będzie zamówić prosto od producenta", no cóż, do Dziekanowa Leśnego niby rzut beretem, ale jednak ode mnie około 20km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.