Skocz do zawartości

Jak z opryskiwacza ciśnieniowego zrobić pianownicę.


faraon3021

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem dziurkę igłą krawiecką 1,5cm od górnego mocowania w rurce doprowadzającej ciecz. Wymontowałem oryginalna dysze, zamontowałem niebieską herbicydową od marolexa, najpierw wsadziłem filce z auchana czarne , odciąłem klej i miały one ok 3mm, wsadzałem po kolei 1,2,3,4 i cały czas mleko, później wyczytałem ze trzeba gorącej wody, było minimalnie lepiej ale dalej mleko. Kupiłem 1m/1m filcu w hurtowni z meblami, kicha totalna , kupiłem filce od glorii, mleko, później real/bricomarche/tesco/carrefour , podkładki filcowe pod meble, żaden filc z tych kompletów nie byl odpowiedni do tego zadania. Kupiłem 2 wkładki filcowe do butów, wyciąłem parę kółeczek, wsadziłem 1 i coś tam leciało ale woda , 2 ledwo pluło trzeciego nawet nie wsadzałem. Gąbki technicznej nie próbowałem bo nie mogę tego nigdzie dostać. Wydałem na zrobienie tego już 100zl gdybym wiedział ze tak będzie kupiłbym Glorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dziurkę igłą krawiecką 1,5cm od górnego mocowania w rurce doprowadzającej ciecz. Wymontowałem oryginalna dysze, zamontowałem niebieską herbicydową od marolexa, najpierw wsadziłem filce z auchana czarne , odciąłem klej i miały one ok 3mm, wsadzałem po kolei 1,2,3,4 i cały czas mleko, później wyczytałem ze trzeba gorącej wody, było minimalnie lepiej ale dalej mleko. Kupiłem 1m/1m filcu w hurtowni z meblami, kicha totalna , kupiłem filce od glorii, mleko, później real/bricomarche/tesco/carrefour , podkładki filcowe pod meble, żaden filc z tych kompletów nie byl odpowiedni do tego zadania. Kupiłem 2 wkładki filcowe do butów, wyciąłem parę kółeczek, wsadziłem 1 i coś tam leciało ale woda , 2 ledwo pluło trzeciego nawet nie wsadzałem. Gąbki technicznej nie próbowałem bo nie mogę tego nigdzie dostać. Wydałem na zrobienie tego już 100zl gdybym wiedział ze tak będzie kupiłbym Glorie.

 

To wydałeś już pewnie tyle kasy,że kupiłbyś glorię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczesciej cieknaca koncowka czyli wystajaca czesc zaworka i miejsce drugie -dziurke sie wypala :P

 

[ Dodano: 25 Kwiecień 2012, 22:45 ]

Czesto jest tak ze ta koncowka niszczy filce lub powoduje ze zaworek nie dziala wlasciwie.( nie domyka sie z filcami )

Jesli nic takiego u Ciebie sie nie dzieje mozesz zostawic tak jak jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem co proton789 stronę wcześniej.

Nie chce Ci sie czytac calego tematu i dokladnie stosowac do zalecen :-] ???

Ok ja Ci podpowiem jak to opanowac a Ty wstawisz dwie myjki do tematu

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=9807

To dotyczy wszystkich ktorzy po raz setny pytaja o dawno wyjasnione problemy :P

Pasuje??

Jesli tak odezwij sie do mnie na Skype "faraon3021" i usuniemy problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.