Skocz do zawartości

Woskowanie bez glinkowania,hologramy


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Twoje auto jest idealnie przygotowane - to tak... (np. po właściwie przeprowadzonej korekcie)

 

A tak?

 

Tak to nie spodziewaj się cudownego wiązania.

Hologramy co najwyżej porobią Ci się od szmaty lub aplikatora, których użyjesz do aplikacji lub polerowania.

 

Podsumowując - zawoskujesz sobie brudne auto. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to nie dotykać auta ;) - poważnie.

 

Musisz:

 

Nabyć 2 wiadra.

Porządny ręcznik do osuszania.

Rękawicę do mycia lub odpowiednią gąbkę

Szampon z właściwym poślizgiem.

Odpowiednie mikrofibry.

Quick Detailer.

 

Pytanie:

 

Do jakiego zakładu dajesz auto na "polerkę" ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o dokładną nazwę? nie wiem,zajmują się tylko sprzątaniem,praniem i polerowaniem aut.Koledze zrobili polerkę też na czarnym lakierze i nie ma żadnych rys.Ręcznik jakiś kupię albo Jana do podłóg jak radzą o rękawicę jakąś z mikrofibry taką z dzyndzelkami :) Wosk mam turtle wax ice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje mi się że przez to hologramy mi się porobiły.
Wosk mam turtle wax ice

TW Ice jest - według mnie - bardzo upierdliwy w polerowaniu ponieważ nie bardzo wiadomo kiedy jest gotowy do spolerowania. I stąd moje podejrzenie i pytanie - rustin, nie mylisz czasem hologramów ze zwykłymi smugami po źle spolerowanym wosku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po umyciu auta i osuszeniu można nakładać wosk i potem woskować kolistymi ruchami bez poprzedniego glinkowania itd? czy można sobie więcej szkód narobić tylko? zdaje mi się że przez to hologramy mi się porobiły.

 

Jeśli lakier jest w miarę dobrym stanie a przed woskowaniem auto nie było wyglinkowane to przy woskowaniu mogą zdarzyć się hologramy. Aplikator zbiera wtedy osad z lakieru ktory pożniej wcierasz w auto. Jesli podczas woskowania apliakotr którego używałeś zrobił się brudnawy to możesz być pewny hologramów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.