Skocz do zawartości

Problem z rozpadaniem padów Lake Country


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z rozpadaniem się padów Lake Country, a dokładniej ich rozklejaniem rzepu od gąbki. Niedawno zakupiłem maszynę polerski DA Evoxa HDQ21, zakupiłem pady LC, działam na pastach Koch chemie h9.02 i optimum hyper Polish, problem był że pracy na pierwszym aucie pad fibrowy odkleił się po 10 minutach pracy, niebieskich padów tnacych poszło 3 szt żeby skończyć auto, sytuacja już mnie wkurza bo poleruje drugie auto i to samo, poleruje praktycznie bez docisku, na obrotach w przedziale 2-3 i z padów idzie dym. Co może być przyczyną? Problem może leżeć po stronie maszyny która kupiłem? Gdyż dodam że pad bardziej gorący jest od strony rzepu niż strony roboczej. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z padów LC mam tylko fioletowe futro, które już zrobiło sporo elementów na rotacji, a nadal trzyma się kupy. Nie wiem co trzeba zrobić, żeby tak zagotować pada co by zobaczyć "dym" 🤪 HDQ21 mocna maszyna, używam jej, ale żadnego pada jeszcze mi nie rozerwała 😏 może Twoja Polerka wyjątkowo się grzeje przez co pady szybka łapią temperaturę ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zeea napisał(a):

Z padów LC mam tylko fioletowe futro, które już zrobiło sporo elementów na rotacji, a nadal trzyma się kupy. Nie wiem co trzeba zrobić, żeby tak zagotować pada co by zobaczyć "dym" 🤪 HDQ21 mocna maszyna, używam jej, ale żadnego pada jeszcze mi nie rozerwała 😏 może Twoja Polerka wyjątkowo się grzeje przez co pady szybka łapią temperaturę ?!

No właśnie moje podejrzenie pada na maszynę, rotacją wypolerowalem już sporo aut, więc myśle że wina nie leży po mojej stronie, dodam że pady które się gotują i rozklejają są bardziej gorące od strony krążka maszyny a nie strony roboczej pada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.